Як відкрити своє таксі.

З формальної точки зору відкриття служби таксі не представляє особливої складності. Досить зареєструватися як індивідуальний підприємець або заснувати підприємство, вказавши відповідний код КОАТУУ в якості основного виду діяльності. А от з веденням діяльності може бути складніше.
Вам знадобиться
  • - пакет документів на реєстрацію підприємства або індивідуального підприємця;
  • - гроші для оплати держмита;
  • - стартовий капітал, розмір якого залежить тільки від ваших планів, амбіцій і можливостей.
Інструкція
1
Придумайте назву для своєї служби таксі . Якщо ви засновувати підприємства, це одночасно може стати найменуванням і для нього, але ця умова не обязательно.Еслі ви хочете прив'язати бренд до телефонного номеру диспетчерської (наприклад, «Таксі« П'ятірка »з телефоном із суцільних цифр 5), дізнайтеся заздалегідь в телефонній компанії , чи вільний він, і по можливості "застовпити" за собой.Закон не зобов'язує вас реєструвати вбрання найменування як товарний знак, але краще це зробити, хоч процедура та витратна: вона гарантує, що ніхто не заборонить вам користуватися цією назвою, а ось у вас таке право з'явиться. Подробиці реєстрації товарного знака ви можете з'ясувати в Роспатенте.
2
Зареєструйте підприємство або ІП в податковій інспекції. Для цього буде потрібно підготувати стандартний пакет документів, для кожного випадку свій, і оплатити держмито (реквізити та розмір можна уточнити в податковій інспекції або Ощадбанку) .В установчих документах (при реєстрації ІП - в заяві) вкажіть як основного виду діяльності код КОАТУУ 60.22 «Діяльність таксі ». В заяві на реєстрацію ІП він повинен йти першим в спіске.Прі установі підприємства доведеться також вирішити питання з юридичною адресою фірми і статутним капіталом.
3
Після отримання документів про державну реєстрацію ІП або підприємства отримаєте в територіальному управлінні Росстата коди статистики, відкрийте рахунок у банку і виготовте печать.После цього з формальної точки зору ви можете повноцінно працювати. А ось матеріально-технічна база і витрати на неї залежать від ваших можливостей і амбіцій: чи будете ви закуповувати і утримувати власний таксопарк і фарбувати машини в фірмові забарвлення або обмежитеся збором замовлень по телефону і розподілом їх між сторонніми водіями за свій відсоток з кожної поїздки, чи станете наймати персонал в штат або віддасте перевагу співпрацю з водіями, які мають статус підприємця, чи будете працювати з таксі стами, що мають власні автомобілі або здавати їм в оренду свої і багато чого іншого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4reawFxsvtg