Як дістатися до Борисполя.

Бориспіль - найбільший аеропорт України, розташований поблизу від міста з точно такою ж назвою. Аеропорт - лідер країни за пасажиропотоком та кількістю базуються авіакомпаній. Дістатися до нього можна кількома способами, в залежності від того, скільки грошей ви готові заплатити і який рівень комфорту віддаєте перевагу. Потрапити в місто Бориспіль теж дуже нескладно.
Інструкція
1
Щоб потрапити в місто Бориспіль з Києва, сідайте на метро і слідуйте до станції «Харківська». Вихід у останнього вагона з центру, потім в переході поверніть направо. Вийшовши на вулицю, ви побачите близько естакади зупинку, звідки в Бориспіль слідують маршрутки №317. Їхати доведеться приблизно 20 хвилин.
2
Автобус, який називається Sky Bus, «Скайбас» або «Політ» - найпопулярніший спосіб дістатися до аеропорту Бориспіль з Києва. Дорога займає, як правило, приблизно годину, а інтервал руху - від 15 до 30 хвилин, в залежності від часу доби. Рейси в аеропорт виконуються цілодобово. Маршруту два: №322 і №323, вони йдуть від залізничного вокзалу (Південний вокзал), роблячи у дорозі одну зупинку. 322-й зупиняється на станції метро «Харківська», а триста двадцять третього - на Севастопольській площі. Цей спосіб відноситься до категорії бюджетних.
3
Ще більш бюджетний спосіб - доїхати з пересадкою в місті Борисполі. В цьому випадку доведеться затратити на дорогу в 2-3 рази більше часу, але і вартість цього маршруту буде в 2 або 3 рази менше. Сядьте в маршрутку до Борисполя. Минувши залізничний переїзд, вийдіть на зупинці «Ленінградська», там перейдіть на інший бік дороги. Тут сядьте на автобус №2 або маршрутку №16 або №17. Від «Ленінградської» до аеропорту їхати приблизно 10 хвилин.
4
Найкомфортніший і дорогий спосіб - це взяти таксі. Щоб дістатися до аеропорту з Києва, найкраще викликати машину заздалегідь, вибравши будь-якого оператора таксі. У аеропорту існує власна служба таксі, яка називається Sky Taxi.
5
Існує такий варіант, як шатл-таксі, він дещо відрізняється від звичайного таксі. Після того, як ви замовляєте машину на конкретний час, приїжджає мікроавтобус. Якщо в цей же самий час з'являються інші замовлення і заради них не потрібно подовжувати маршрут, то водій забирає додаткових пасажирів. Платять за поїздку в цьому випадку пасажири все разом, може вийти в кілька разів дешевше, ніж звичайне таксі.
6
Якщо ви їдете на своєму автомобілі, то, щоб дістатися до аеропорту, вам потрібно виїхати на трасу M03 E04, а далі слідувати вказівниками. В аеропорту є кілька видів парковки, можна вибрати як короткострокову, так і тривалу парковку. Існують спеціальні варіанти, зручні для зустрічаючих або проводжаючих.
Зверніть увагу
Доїхати до Борисполя можна тільки по автодорогах, тому всі способи в якійсь мірі залежать від дорожньої ситуації. В піковий час в аеропорт краще виїжджати заздалегідь, щоб можливі пробки не завадили вам полетіти.