Як беруть кров на цукор.

Для того щоб здати кров на цукор, необхідно звернутися в поліклініку. Залежно від ваших скарг, лікуючий лікар або ендокринолог, підбере відповідний метод дослідження. Отримавши направлення на аналіз крові, не забудьте уточнити, як вам потрібно підготуватися до процедури, так як різні методики передбачають індивідуальний підхід.
Інструкція
1
В даний час використовують три методи досліджень - це експрес, лабораторний і поточний. Останній метод передбачає визначення рівня глюкози в крові без попередньої підготовки. Тобто пацієнт за дві години до забору крові щільно снідає. Рівень цукру при такому підході не повинен перевищувати 11,1 ммоль/л.
2
У більшості поліклінік беруть кров на цукор з пальця. Даний метод отримав назву - експрес. Значення результатів отриманих таким способом коливаються від 3,3 до 5,5 ммоль/л. Різниця пояснюється віком відвідувача, і тим як він провів один-два дні, попередні аналізу. У домашніх умовах експрес тестування проводиться за допомогою глюкометра. Портативний прилад для зміни цукру в крові зручний для частоти тестів.
3
Бувають випадки, коли забір кров виробляється для декількох аналізів одночасно. Лабораторний автоматичний аналіз вимагає достатньої кількості крові, тому використовують венозну кров. Показники її можуть бути завищені приблизно на 12%. Наведені вище цифри є нормальними для здорової людини. У спірних випадках проводять пробу з навантаженням. Для цього пацієнт випиває стакан води з глюкозою і кожні 30 хвилин протягом 2:00 береться і аналізується проба.
4
Як правило, обов'язковою умовою взяття крові на цукор є ранковий час і голодування протягом дванадцяти годин. В цей час забороняється не тільки споживання їжі, але і будь-яких напоїв, жувальні гумки і навіть використання зубної пасти. Останній прийом їжі не повинен містити смажених, жирних та гострих страв. Зверніть увагу, що фізичне та емоційне напруження, прийом будь-яких ліків та куріння впливають на результати аналізу.
Корисна порада
Кожна здорова людина не менш ніж раз на рік повинен здавати кров на цукор.