Вибір басейну: надувний або каркасний.

Не у кожного власника заміського або дачного будинку є кошти і бажання спорудити на ділянці справжній басейн, його будівництво та подальше утримання - справа досить витратна і марудна. Але кожен бажаючий в літній час може поставити на ділянці тимчасовий басейн - каркасний або надувний.

Переваг і недоліки каркасних басейнів

Каркасний басейн являє собою опорні пластикові або сталеві кріплення, обтягнуті декількома шарами міцною і морозостійкої полівінілхлоридної плівки. Для міцності - нижня частина двошаровий, тому навіть якщо нижній шар буде пошкоджений, герметичність басейну не буде порушена. Зовнішній шар, як правило, з більш м'якого полістиролу. Спеціально розроблена збірна конструкція таких басейнів має підвищену міцність, вона дозволяє зберігати стабільними його розміри і форму, що робить можливим збільшення його обсягів і підвищує комфорт.К переваг відноситься зручність в експлуатації - каркасні басейни легкі в догляді і оснащені спеціальним обладнанням для чистки. Надувати їх не треба - достатньо знайти на дачі або присадибній ділянці рівне місце, розчистити його і встановити басейн. Але от особливі вимоги до місця розміщення басейну можна вважати недоліком - один непомічений в траві камінчик буде цілком помітний при пересуванні босими ногами по дну басейну.

Переваг і недоліки надувних басейнів

Надувні басейни також виготовляються з двошарової полівінолхлорідной міцної плівки, між шарами якої за допомогою насоса закачується повітря. В силу конструктивних особливостей, такі басейни не можуть бути великого об'єму і частіше використовуються в «дитячому» варіанті, тому багато моделей мають надувне дно, більш безпечне для купання дітей. Надувні низькі і м'які бортики таких басейнів також зручні для того, щоб дитина змогла посидіти на ніх.К недоліків можна віднести небезпека механічних пошкоджень, але «ремкомплект», який прикладений до деяких моделей, дозволить заклеїти утворився поріз або дирку.Такіе «заплатки» тримаються протягом декількох сезонів, продовжуючи термін експлуатації надувного басейну навіть при серйозних пошкодженнях.
Останнім часом з'явилися надувні басейни, в яких використана технологія SUPER-TOUGH, істотно підвищує їх міцність до механічних пошкоджень.

Який басейн купити

Задумавши купувати басейн, робіть вибір з урахуванням потреб. Для маленьких членів вашої родини кращим варіантом стане надувний басейн з тентом, що захищає малят від сонця. Якщо діти старшого віку і компанію їм складатимуть і дорослі, придбайте каркасний варіант.
Вартість надувних басейнів нижче, ніж каркасних.
Що стосується виробника, непогано на російському ринку зарекомендували себе басейни компанії Інтекс. Судячи з відгуків на форумах в інтернеті, такі компанії, як: ParaDiso, Atlantic Pool, BestWay, що виробляють як надувні, так і каркасні басейни, також випускають безпечну продукцію високої якості та оригінального дизайну на будь-який смак.