Вироби з пластикових пляшок.

Пластикові пляшки - це легкодоступний і дешевий матеріал, який прекрасно підійде для реалізації різноманітних творчих ідей. Оригінальні та колоритні вироби з пластику можуть зайняти гідне місце в інтер'єрі квартири або при оформленні дачі, а їх виготовлення урізноманітнить ваше дозвілля.

Метелики з пластикової пляшки

Для виготовлення метеликів вам знадобиться пляшка з світлого прозорого пластика. Намалюйте на аркуші паперу трафарет метелика або роздрукуйте готовий на принтері. Виріжте макет з паперу по контуру і прикладіть його до боку пляшки. Обведіть метеликів маркером, потім виріжте заготовки ножицями. Вигніть крильця. Покладіть шаблон з малюнком, який буде на крильцях метелика, під пластик. Обведіть візерунок вітражним контуром. Поки контур ще сирий, його можна видалити ватною паличкою, якщо лінія збилася. Висушений контур зрізайте куточком леза.
Все лінії, обведені контуром, повинні бути замкненими. Правильно підбирайте малюнок на крильцях.
Раскрасьте візерунок витражной фарбою. Розганяйте її всередині контура пензликом, щоб було рівномірне розподілення у межах відведеної зони. Так як крильця похилі, спочатку розфарбуйте одне, тільки потім переходите до іншого, щоб фарби не перетекалі.Скрутіте з тонкого дроту вусики для вашої вироби. Тільце комахи викладіть намистинками. Приклейте їх клеєм «Момент» або скористайтеся пістолетом з гарячим клеєм. Крильця можна прикрасити дрібними блискітками, камінчиками або бісером.Бабочкой з пластикової пляшки можна доповнити коробку з подарунком, використовувати як іграшку для новорічної ялинки, посадити її в квітковий горщик або зробити прикрасою для букета.

Чохол з пластика на блискавці

Для створення пластикового чохла придасться пляшка будь-якого кольору. Її обсяг підбирайте залежно від того, що ви плануєте в неї покласти. Гострим ножем розділіть пляшку вище середини на дві частини. Пришийте до кожної частини половинки блискавки. Застебніть її, отримавши чехол.Сделайте отвір в кришці пляшці. Протягніть в отвір товстий шнурок і зав'яжіть вузлик. При необхідності ви можете прив'язати чохол в потрібному місці або підвісити, зробивши петлю.В такому чохлі зручно зберігати столові прилади на дачі, дрібні канцелярські приналежності, цвяхи, шурупи та інші невеликі будівельні інструменти.

Ваза з мятого пластика

Створення оригінальної вази з пластикової пляшки зажадає від вас акуратності. Від обраної пляшки відріжте шийку гострим ножем або ножицями. Зачистіть зріз грубозернистої наждачним папером. Поки ви робите підготовчу роботу з пластиковою пляшкою, закип'ятіть чайник. Вам буде потрібно крутий кіпяток.Поставьте пляшку в раковину. Вам буде потрібно дві штуки плоскогубців або дві вилки. Обхопіть плоскогубцями горлечко пляшки, іншою рукою залийте в неї окріп з чайника. Від гарячої води пластик розм'якшиться і буде піддаватися формуванню. Виделкою або плоскогубцями зробіть на пляшці вм'ятини і складки. При цьому щільно притискайте ваше виріб ко дну раковини, щоб денце майбутньої вази було стійким. Злийте воду.Остуженную заготовку вази з мятого пластика необхідно розфарбувати. Темної акриловою фарбою для скла покрийте вазу в два-три шари з проміжною сушкою. Ретельно прокрасьте все заломи і складки. При бажанні нанесіть контуром невеликі візерунки. На кінчик сухої кисті наберіть трохи золотої або срібної фарби. Легкими мазками покрийте все опуклі частини вази. Фарба додасть об'єм і благородство вашому творінню.
Ваза підійде для сухоцвітів. Якщо ви плануєте ставити в неї живі квіти, покрийте її зверху захисним шаром лаку.

Пристосування з пляшки для поливу квітів

Обсяг пластикової пляшки підберіть з урахуванням розміру квіткового горщика, в який ви її будете пристосовувати. Зробіть в пластиці кілька проколів голкою, розташувавши їх нижче середини пляшки. Закопайте підготовлену ємність в квітковий горщик до половини і налийте воду. Тепер ваші рослини отримають достатньо вологи в посушливий час, а ви можете спокійно виїхати на кілька днів.

Квіти з пластикової пляшки

Відмийте пляшку від етикеток. Поки вона сохне, намалюйте на папері макет квітки з чотирьох або п'яти пелюсток. Накладіть шаблон на широку частину пляшки і виріжте з пластика кілька заготовок. Чим їх буде більше, тим пишніше буде ваш цветок.Теперь необхідно додати об'єм кожному пелюстці. Це можна зробити над газовою плитою або над свічкою, тобто вам буде потрібно відкрите полум'я. Потримайте ваші заготовки над вогнем, акуратно повертаючи до нього кожна пелюстка, щоб він злегка оплавився і закрутився. Зберіть вашу саморобку. Проколіть шилом кожну заготовку по центру. Нанизайте всі підготовлені елементи на дріт, сформувавши з них квітку. Круглогубцами зробіть петельку в серединці квітки, щоб заготовки не вискочили. Обмотайте дріт зеленої Тайпей-стрічкою, яка застосовується у флористиці і володіє клеїть ефектом. У вас вийдуть стебла, схожі на справжні. Замість Тайпей-стрічки можна використовувати гофровану бумагу.Получівшійся квітка пофарбуйте з аерозольного балончика або акриловими фарбами по склу. По центру квітки із пластику приклейте одну велику або кілька дрібних бусинок.