Як написати правильно резюме. Як відправити резюме електронною поштою.

За статистикою, представники роботодавця, які читають резюме кандидатів, витрачають на кожен документ не більше декількох хвилин. Після чого їх левова частка безповоротно відправляється в корзину. Висновок звідси напрошується один: зміст вашого повинно за настільки короткий проміжок часу переконати читача, що воно заслуговує на увагу. І тут багато що залежить від того, як воно складено та оформлено.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - уміння аналізувати власний досвід роботи.
Інструкція
1
Кожне резюме починається з особистих даних кандидата. Вкажіть свої ім'я та фамілію.Обязательно Чи батькові, залежить від корпоративної культури потенційного роботодавця. Якщо це західна компанія, воно в процесі роботи просто не знадобиться: як правило, там прийнято звернення на «ти» і по імені навіть у спілкуванні стажера з першою особою російського офісу. А ось, наприклад, в російських банках це зазвичай обов'язковий атрибут навіть для прибиральниці.
2
Нижче необхідно вказати вік (кількість повних років або дата народження) .В наступному рядку - місце проживання. Повна адреса необов'язковий, досить населеного пункту, для великого міста в деяких випадках не зашкодить район проживання або найближчу станцію метро (іноді проживання недалеко від офісу чи іншого ареалу діяльності може бути додатковою перевагою при інших рівних умовах).
3
В розділі про контактної інформації вкажіть всі способи зв'язку, які вважаєте за потрібне: електронна адреса, стаціонарний та мобільний телефони (другого може бути цілком достатньо, якщо він постійно включений, а для страховки використовується автовідповідач) .Можно вказати і свої ідентифікатори в різних програмах обміну повідомленнями і голосового спілкування через інтернет (скайп, ICQ, Mail.ruAgent). Оптимально - ті додаткові способи зв'язку, які вказані в описі вакансії самим роботодавцем. Будьте також готові на випадок співбесіди до питання про використання вами цих програм. Ваше завдання при цьому - переконати, що вам вони потрібні для справи, а не щоб маятися дурью в робочий час.
4
Окрема строчка присвячена мети вашого резюме . Оптимально, коли вона звучить в повній відповідності з назвою вакантної позиції в оголошенні, на яке ви відгукуєтеся. Не зайвим буде і вказати назву роботодавця, якщо воно відоме (а ще краще, якщо і компанія ця на слуху) .Возможна і більш універсальна формулювання. Наприклад: «отримання позиції керівника комерційної служби в великій російській або міжнародної компанії».
5
Найчастіше далі йде досвід роботи. Це найбільш важливий і інформативний розділ резюме . З нього роботодавець повинен підкреслити, чим саме ви займалися, що вмієте, чи був у вас кар'єрний рост.Простого перерахування місць роботи та займаних посад в зворотному хронологічному порядку не достатньо. Вкажіть коло основних обов'язків на кожній займаної позиції, основні досягнення за їх наявності. Перераховувати краще в стовпчик ненумерований списком (з тире на початку рядка), заголовки («Обов'язки», «Досягнення») виділяти жирним шріфтом.Жірним виділяйте також назви розділів і місця роботи. Так зручніше чітать.Перепісивать всю трудову книжку не треба: досить останніх п'яти років.
6
Наступний розділ прийнято присвячувати освіті. Саме так: спочатку досвід роботи, потім освіту. Це обов'язково навіть для вчорашнього студента, якому, окрім освіти, писати начебто особливо і нема про що. Краще розбити його на дві частини. У першій - базову освіту в тому ж форматі, що і професійний досвід: роки навчання, назва вузу, факультет, спеціальність, кваліфікація за діплому.Дальше в зворотному хронологічному порядку всі закінчені вами курси, тренінги, програми професійної підготовки. Тут є сенс перераховувати лише ті, що мають відношення до роботи. Курси дайвінгу, наприклад, можуть бути корисні тільки при влаштуванні на роботу інструктором з цього виду спорту.
7
В розділі для додаткової інформації перерахуйте навички, які можуть бути так чи інакше затребуваними в майбутній роботі. Це стосується володіння іноземними мовами (перерахуйте все, з якими дружні, і рівень знань, краще загальнозрозумілими словами: вільно, можу говорити, зі словником і т.п.), наявності водійських прав (категорія, стаж водіння, наявність свого автомобіля) і ін .
8
В розділі, присвяченому особистої інформації, бажано вказати сімейний стан, наявність дітей та їх кількість, в деяких випадках - громадянство (актуально, наприклад, якщо ви закінчили вуз в ближньому зарубіжжі).
9
Без розділу про хобі (а краще зробити його підрозділом особистої інформації), в принципі, можна обійтися. Але якщо самі вважаєте за потрібне поділитися інформацією про свої захоплення, зайвим це не буде. Особливо якщо вони свідчать про риси характеру, затребуваних на вакантної позиції. Приміром, навряд чи в число хобі нерішучого людини потраплять стрибки з парашютом.Ізвестни і випадки, коли остаточне рішення на користь кандидата при інших рівних умовах, коли вказане тим в резюме захоплення збігалося з смаками того, хто це рішення приймав. Але сподіватися на такий розклад особливо не варто. Не виключений і зворотний ефект: людський фактор - річ непередбачувана.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WMs2t7oXAZs
Зверніть увагу
Резюме повинно бути написано для конкретної сфери діяльності (ще краще - для конкретної позиції). Нікому не потрібні резюме 'майстра на всі руки' (навіть якщо Ви дійсно таким є). Чи не претендуйте в одному резюме відразу на декілька істотно різних позицій.
Корисна порада
Як правильно написати резюме на роботу. Для початку давайте уточнимо, що таке резюме. Згідно з тлумачним словником, резюме - це короткий висновок з прочитаного, почутого або сказаного. Тобто, резюме - це короткий ваше опис. Ви повинні написати резюме так, щоб у ньому були зазначені всі ваші найкращі якості, і найсильніші сторони. Воно повинно чіпляти роботодавця, змушувати його відразу ж набирати ваш номер телефону, вже подумки віддаючи вам цю посаду.