Кулінарні традиції у великий піст.

Ще в Середні століття в Росії склалося традиційне для Великого посту меню. Воно містило в собі продукти, характерні для цього регіону, з урахуванням їх допустимості з релігійних міркувань. У сучасну епоху пісна кухня збагатилася рецептами інших народів, зберігши свою традиційну спрямованість.

Принципи пісного харчування

Піст - це час духовного очищення і концентрації на релігійної складової життя. Особливо це стосується Великого посту - найдовшого і попереднього головному православному святу - Великодню. Пост передбачає самообмеження, в тому числі і в харчуванні. Заборони на вживання певних продуктів тісно пов'язані з іншими вимогами поста. Виключаються продукти тваринного походження, алкоголь як продукти, що сприяють обжерливості. В ідеалі пісна їжа повинна бути максимально простою - православний не повинні занадто багато часу приділяти тому, щоб готувати обід або вечерю. Також обережно слід відноситься до пісних меню в ресторані, не забуваючи про те, що розваги в піст також не заохочуються. При цьому заборони на відвідування общепита ні - природно, що людина, що працює і учень далеко від дому, може їсти пісну їжу в їдальні або в кулінарії.
Найбільш підходящу для поста їжу можна знайти в вегетаріанських ресторанах.
Також не слід бути занадто непомірним в пості. Природно, що грудні діти не можуть дотримуватися посту про доросле формі. Дітям більш старшого віку також допускаються послаблення, так як їх організм росте і розвивається. Це ж стосується і хворих людей. також по російським традиціям пост собі могли полегшити мандрівники, у яких не було можливості харчуватися тільки підходящими стравами.

Конкретні продукти, заборонені та дозволені під час Великого посту

На весь Великий піст під заборону потрапляє м'ясо і продукти з нього, а також яйця та молоко. Під час посту також за традицією обмежується вживання риби. Вона допускається лише протягом двох днів - під час Благовіщення і Вербної Неділі. Хоча рослинне масло не відноситься до тваринної їжі, згідно з повідомленнями на православних сайтах воно також обмежується. На цьому маслі можна готувати у вихідні дні, а також в кілька днів березня, на які припадають дні прославлення найбільш відомих святих. За традицією Великий піст починається з дня повного голодування. До заходу сонця їжу не вживають і в Страсну П'ятницю.
Насчет вживання морепродуктів в пост серед фахівців з релігії немає єдиної думки.
З дозволених продуктів в Росії в пост їли різноманітні каші - пшоняну, гречану, вівсяну. Досить популярні були кулінарні рецепти, до складу яких входила квашена капуста. Під час Великого посту гриби ставали важливим джерелом білка. Гриби гасили і млоїли з овочами, з них готували супи. Замість традиційного хліба в пост їли коржі без молока і яєць. При всій строгості правил Великого посту досвідчені кулінари могли приготувати з дозволених продуктів прості і смачні страви.