Як роздавати інтернет з планшета.

За статистикою більше сімдесяти відсотків телефонів і планшетів працюють на системі Android, у якої дуже багато можливостей. Зазвичай люди використовують лише невелику їх частину. Найчастіше смартфони та планшети використовують для доступу в інтернет. Але в разі потреби їх можна перетворити на точку роздачі Wi-Fi для друзів.
Вам знадобиться
  • Пристрій на базі android
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш планшет «бачить» мережу і може до неї підключитися, без цього ви не зможете зробити з нього точку доступу.
2
Зайдіть в налаштування вашого пристрою. Стандартна піктограма в меню являє собою шестірню.
3
Далі потрібно вибрати пункт «Додаткові настройки», знайдіть пункт «Модем і точка доступу». За замовчуванням переносна точка доступу в android-пристроях відключена.
4
Активуйте цей пункт, зсунувши важіль вправо. Після чого ваш пристрій ненадовго «задумається».
5
Ваш планшет запросить у вас підтвердження відключення Wi-Fi. Підтвердіть. На жаль, ваш пристрій не може паралельно роздавати інтернет і бути до нього підключеним через Wi-Fi.
6
Після того, як пристрій включиться, натисніть на пункт «Переносна точка доступу Wi-Fi», щоб отримати всю необхідну для підключення інформацію, а саме назва мережі і пароль. Ці дані не будуть змінюватися під час наступних підключень.
7
Скористайтеся цією інформацією, щоб увійти в мережу з іншого пристрою, або повідомте ці дані одному.
8
Якщо ви збираєтеся активно використовувати планшет, поки він роздає інтернет іншим користувачам, і у вас немає можливості поставити його на зарядку, зменшіть яскравість екрану, це продовжить життя батареї.
9
Для цього скористайтеся основний панеллю управління, яка висувається понад чи збоку і посуньте повзунок яскравості вліво. Яскравість, зменшена на п'ятдесят відсотків, в значній мірі уповільнює швидкість розрядки пристрою.
Зверніть увагу
Паралельно з роздачею Wi-Fi можна використовувати мобільний інтернет для доступу в мережу з самого планшета.
Корисна порада
Роздача Wi-Fi прискорює розрядку батареї, тому в ідеальній ситуації краще поставити планшет заряджатися або хоча б відключити екран.