Рідка керамічна теплоізоляція - забезпеч тепло в будинку.

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує значне число позицій по теплоізоляції різних видів, у тому числі продуктів з антигрибковими пропитками, з підвищеним шумопоглащение, з вологовідштовхувальними характеристиками. Однак в ряді випадків застосування ізоляційних матеріалів буває ускладнено зважаючи конструкції приміщення або умов його експлуатації - ідеальним рішенням стає застосування рідкої теплоізоляції.
Рідка (інакше - керамічна) теплоізоляція також відома як надтонка ізоляція. Одне з її основних переваг полягає в можливості створювати ізоляційне покриття на поверхнях будь-якої форми, виконаних з будь-яких матеріалів і розташованих в самих важкодоступних місцях. Найвідоміша і популярна ізоляція представлена маркою Корунд, виробника ТОВ НВО «Фуллерен».

Особливості рідкої теплоізоляції

Рідкий утеплювач містить вакуумні порожнини, виготовлені з кераміки або силікону на водній або лакової основі. У складі утеплювача також міститься латекс, він дає тягучість фарби. За рахунок вакууму в порожнинах досягається ізоляційний ефект, структура утеплювача дозволяє розподіляти керамічну ізоляцію по будь-якій поверхні, латексний компонент гарантує мінімальну водопоглощаемость.Для обігріваються рекомендується використовувати теплоізоляцію на водній основі, для неопалюваних приміщень і фасадів - на лакової. Керамічна теплоізоляція дозволяє запобігти появі корозії та іржі. До додаткових позитивних характеристик рідкої теплоізоляції відносяться її екологічна та пожежна безпека. Для застосування такої теплоізоляції немає обмежень за матеріалом, на який може здійснюватися нанесення. Утеплити може бути використаний на цегельних, бетонних, дерев'яних і металевих поверхнях.
Консистенція керамічної теплоізоляції нагадує фарбу. Вона легко наноситься, швидко висихає. Висохле покриття і являє собою повноцінний ізоляційний матеріал.

Робота з рідкої теплоізоляцією

Правила нанесення теплоізоляції досить прості. Поверхні попередньо повинні бути очищені, а сама керамічна теплоізоляція розлучена лакової або водною основою. Отриману суміш наносять на очищену поверхню малярським пензлем при внутрішній температурі приміщення не нижче +7 С. Покриття утеплювачем здійснюють у кілька шарів: від 3 до 7 залежно від товщини стін. Між покриттями повинно пройти не менше 12 годин.
Після остаточного висихання всіх шарів, поверх теплоізоляції можна нанести фарбу, наклеїти шпалери, виконати будь-яке інше обробне покриття.
Незважаючи на свою зручність і мінімальний обсяг, керамічна ізоляція гарантує не тільки ефективне збереження тепла в приміщенні, а й забезпечує шумоізоляцію та захист оброблених поверхонь від впливу вологи.