Як написати характеристику для роботи.

Жанр характеристики з місця роботи як складової процесу працевлаштування можна вважати безнадійно застарілим. Нині його витіснила запозичена із західної корпоративної культури рекомендація. За кордоном, де немає трудових книжок, це єдине документальне підтвердження досвіду роботи . У Росії ж наявність рекомендацій - як мінімум додатковий плюс, а часом і обов'язкова вимога до кандидата.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - текстовий редактор;
  • - принтер.
Інструкція
1
Рекомендація, в першу чергу, повинна підтверджувати факт роботи людини в компанії і інформувати про коло його обов'язків і те, наскільки добре той з ними справлялся.Пішется цей документ на фірмовому бланке.Можно озаглавити його «Рекомендаційний лист», однак варіант «Рекомендація» цілком допустимо. У другій сходинці зазвичай вказується ім'я рекомендуемого.Напрімер (по центру рядка): «Рекомендаційний пісьмоІванову Василю Петровичу».
2
Загальноприйнята форма цього документа така: «Цим підтверджую, що ПІБ працював в .... (повна назва компанії) з ... по ... на наступних позиціях: ...» Посади перераховуються в стовпчик списком без нумерації (з тире на початку рядка), але допустимо і нумерований, із зазначенням періоду роботи : «... с 01.2009 по 08.2010 - керівника відділу продажів; ...»
3
Наступна частина листа присвячено колі обов'язків на кожній із займаних позіцій.Вводная частина, як правило формулюється: «В обов'язки Іванова Василя Петровича входило наступне: ...». Далі перераховуються обов'язки по кожній з позицій: списком без нумерації або нумерованним.Напрімер: «- на позиції керівника відділу продажів: ...». Можна резюмувати, що з усіма обов'язками рекомендований справлявся відмінно, але необов'язково.
4
Не буде зайвим також підкреслити значущі віхи в кар'єрі, які не отримали формального відображення. Наприклад, розширення зони відповідальності в рамках однієї позиції і період, в який було прийнято таке рішення. При необхідності можна вказати і причини.
5
В кінці можна сказати про причини відходу працівника з компанії (наприклад, отримання пропозиції, яка той вважав більш цікавим, або надскладне економічна ситуація, що змусила піти на значне скорочення штату). Не буде зайвим згадати й бажання бачити рекомендованого знову у себе в штаті, але тільки якщо воно дійсно присутня.
6
Підписуючи документ, рекомендатель повинен вказати свої посаду, прізвище, ім'я, по батькові та контакти для зв'язку. В числі останніх переважні мобільний телефон і особисту електронну адресу: хіба мало як складеться доля компанії або кар'єра самого рекомендателя. Але приводити в документі свої особисті дані ніхто не зобов'язаний: тільки по желанію.Готовий документ потрібно роздрукувати, завірити підписом рекомендателя. Друк необов'язкова (тим більше, не фінансовий документ на фірмовому бланку дійсний без неї). Але з нею рекомендація виглядає солідніше.
Корисна порада
рекомендувача може виступати не тільки керівник організації, але і безпосередній начальник працівника або інший представник менеджемента, який трудився з ним в контакті (наприклад, заступник керівника організації, куратор напрямку та ін. Залежно від структури компанії і прийнятої в ній ієрархії ). В деяких випадках допустима рекомендація і від колеги.