Як позбутися акценту.

Навіть люди з високим рівнем володіння іноземною мовою можуть говорити на ньому з акцентом. Однак акцент - це не непереборна перешкода. При достатньому завзятості можна довести свою вимову в іноземній мові до такого рівня, що вас можна буде сплутати з місцевим жителем.
Інструкція
1
Акцент може з'явитися навіть у рідній мові, якщо ви почнете розмовляти нею менше, ніж на мові вивченою. Тому для викорінення неправильного вимови в іноземній мові потрібно діяти від противного. Організуйте для себе поїздку в країну досліджуваного вами мови. Ви можете оплатити кілька місяців в мовній школі, якщо у вас є така фінансова можливість. Але це не єдиний варіант. Студенти можуть знайти в США, Великобританії, Франції та інших країнах підробіток на літо, а заодно поліпшити свою вимову. Також люди різного віку можуть записатися в одну з волонтерських програм. Волонтери відновлюють ліси, реставрують історичні пам'ятники, рятують тварин в самих різних країнах світу. Зазвичай волонтер оплачує тільки дорогу, а харчування та проживання забезпечує приймаюча сторона. Але врахуйте, що за кордоном потрібно намагатися спілкуватися з місцевими жителями, а не залишатися в оточенні співвітчизників, які розмовляють рідною Вам мовою.
2
Додатково поліпшити ваше вимова можуть фахівці. Зокрема, подібними питаннями займаються педагоги по театральній майстерності. Багато відомих театральні та кіноактори на початку своєї кар'єри мали регіональний говір, який їм вдалося успішно подолати. Педагога можна знайти в театральній студії. Нерідко вони організовуються при будинках культури або професійних театрах. Однак для вимови, скажімо, англійською мовою, вам знадобиться педагог - виходець з англомовних країн. Його можна знайти в мовних центрах або на курсах при мовних факультетах університетів. Якщо у вашому місті є культурний центр країни, мову якої ви вивчаєте, зверніться туди - нерідко ціни на навчання в таких центри нижче, а можливість зустріти викладача-носія мови - вище.
3
Працюйте над поліпшенням вимови самостійно. Дивіться більше фільмів іноземною мовою, слухайте музику. Також вам можуть допомогти фонетичні вправи з підручників і самовчителів. Але врахуйте, що при самостійному поліпшенні своєї вимови вам все-таки будуть потрібні консультації з педагогом. Наприклад, ви можете раз на тиждень зустрічатися з репетитором і опрацьовувати всі складності, які у вас виникають. Якщо у вас мало вільного часу, ви можете організовувати заняття з репетитором по інтернету за допомогою відеозв'язку.