Як зробити ялинкову іграшку з дитиною.

Нарядно прикрашена ялинка є головним символом новорічних свят, які чекають як дорослі так і діти. Самостійно зроблені спільно з дитиною ялинкові іграшки скрасять очікування Нового року, допоможуть дитині розвинути фантазію та творчі здібності, а вам дадуть безцінні хвилини спілкування зі своїм малюком.
Вам знадобиться
  • Картон, кольоровий папір, фольга, нитки, голка, ножиці, клей, солоне тісто, яєчна шкаралупа, розтоплений віск свічки, блискітки, цукеркові фантики, шматочки поролону або пінопласту.
Інструкція
1
Для того щоб порадувати свою дитину, прищепити йому акуратність і посидючість, потрібно зайнятися з ним спільним виготовленням виробів, але в першу чергу подбайте про безпеку. Не давайте в руки малюка голки і гострі ножиці, стежте за тим, щоб діти не брали в рот дрібні предмети, клей тощо, вибирайте для виготовлення виробів нешкідливі матеріали. Тоді готовий результат не буде затьмарений неприємними подіями і доставить багато радості.
2
Хорошим прикрасою ялинки стануть саморобні намиста і гірлянди. Для виготовлення бус можна використовувати скатані в кульки шматочки різнокольорової фольги, нанизані голкою на довгу нитку. Гірлянда робиться з невеликих смужок кольорового паперу склеєних кільцями між собою.
3
Зробіть об'ємні фігури з картону. Виріжте з різнобарвного картону кілька деталей одного розміру і форми. Конфігурація виробу може бути будь-який: зірка, коло, груша, ромб, ліхтар і багато іншого. Розфарбуйте їх в улюблений колір або в кілька різних, зробіть надрізи до середини кожного аркуша і з'єднайте між собою, щоб фігура стала об'ємною. Можна попередньо намазати фігурки клеєм і посипати блискітками.
4
Загорніть з малюком в фантики від цукерок шматочки поролону або пінопласту, зав'яжіть ниткою кінці і повісьте їх на ялинку. Вийде красиве і апетитно виглядає прикраса, цілком відповідне в якості ялинкової іграшки.
5
Іграшки можна також зліпити з солоного тіста. Замісити тісто на воді з великою кількістю солі. Цю масу можна використовувати як пластилін, надаючи їй різні форми, після чого поставте готові фігурки в духовку і гарненько прожарити. Іграшки вийдуть міцними і довговічними, не забудьте тільки заздалегідь зробити в них отвір для нитки.
6
Красиві ялинкові прикраси виходять з яєчної шкаралупи. Зробіть в яйці два маленьких отвори, один зверху, інше знизу. Видуйте вміст в чисту посудину, а шкаралупу заповніть розтопленим воском свічки. Зверху розфарбуйте іграшку за своїм бажанням. Вона може стати і піратом, і сонечком і сніговиком і дідом морозом.