Аквалор: інструкція по застосуванню.

Аквалор - натуральний препарат на основі природного морської води. Він призначений для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Препарат видаляє надлишки слизу, знімає набряклість, ефективно бореться з хвороботворними мікробами.

Показання до застосування Аквалор

Аквалор містить активні інгредієнти і мінерали морської води. Він сприяє видаленню слизу, кірок, зменшенню набряку слизової носа, покращує носове дихання, має протизапальну і зволожуючу дію. Промивання носа Аквалор підвищує ефективність інших лікарських засобів, і тривалість респіраторних захворювань скорочується. Аквалор зменшує ризик розвитку інфекцій в пазухах носа і порожнинах вуха, прискорює процес відновлення після хірургічних втручань на носовій порожнині. Препарат здатний зняти подразнення слизової носа у людей, що піддаються шкідливим впливам (водії автотранспорту, курці, робітники гарячих і запилених цехів). Аквалор застосовують інтраназально (у ніс). Для щоденної гігієни слизової носа, а також для профілактики захворювань дітям, починаючи з перших днів життя, щодня роблять по 2-4 промивання обох носових ходів. Під час захворювань носа і носоглотки при грипі та ГРВІ дорослим і дітям з 6 місяців і старше щодня роблять 4-6 промивань кожного носового ходу. Аквалор можна використовувати тривалий час - від тижня до декількох місяців. Препарат можна застосовувати при вагітності та в період лактації.
Перед застосуванням Аквалор після операції необхідна консультація лікаря.

Види лікарського препарату Аквалор

Аквалор міні і Аквалор бебі призначається дітям в перші дні життя для профілактики та комплексного лікування грипу та ГРВІ, гострих ринітів, при загостренні хронічного риніту, при підготовці порожнини носа до застосування інших лікарських засобів, для гігієни порожнини носа.Аквалор норм і Аквалор софт призначені для дітей від 6 місяців і для дорослих, вони застосовуються для лікування алергічного риніту, гострого риніту, при загостренні хронічного риніту, при полінозі, сухості слизової носа, для щоденного догляду за чутливою або роздратовано слизової носа. Препарат призначають для профілактики та комплексного лікування грипу та ГРВІ, в тому числі у людей з підвищеною чутливістю слизової носа.
Протипоказань до застосування Аквалор немає, побічних дій препарату не виявлено.
Аквалор форте застосовують у дітей з шести років і у дорослих для догляду за слизовою носа і для прискорення процесів загоєння після операцій в носових пазухах і в порожнині носа. Його призначають для профілактики та комплексного лікування аденоидитов, синуситів, для профілактики та комплексного лікування грипу та ГРВІ, при гострих ринітах, при підготовці порожнини носа до застосування інших лікарських засобів.