Іспанія на початку травня.

Іспанія - дуже красива країна, багата визначними пам'ятками. Тому число туристів, охочих відвідати її, росте рік від року. Однак влітку там дуже жарко. Тим людям, які погано переносять спеку і духоту, краще відвідати Іспанію в більш прохолодний сезон - наприклад, на початку травня.

Куди сходити в Іспанії на початку травня

Початок травня в Іспанії - благодатна пора для любителів активного відпочинку, які хочуть побачити якомога більше пам'яток. Середня температура повітря в цей час становить від 15оС в Ла-Коруньї до 24оС в Севільї, тобто погода досить комфортна для туристів. Можна здійснювати тривалі переїзди, ходити пішки, оглядаючи пам'ятки, насолоджуватися видом красивих квітів і пишної зелені, і при цьому не відчувати сильної втоми, оскільки жаркий сезон ще не наступіл.В Мадриді, столиці Іспанії, варто оглянути величний королівський палац, а також галерею Прадо - один з найбільших музеїв світу, красивейшую Пласа Майор (Велику площа), чудовий пам'ятник Мігелю Сервантесу і його героям - Дон Кіхоту і Санчо Панси.
Можна відвідати також палац-монастир Ескоріал, розташований недалеко від Мадрида.
В красуні Барселоні ви зможете прогулятися по головній туристичній вулиці - Рамбле, відвідати один з найбільших в Європі океанаріумів, оглянути Готичний квартал з залишками фортечних споруд давньоримської епохи. І, зрозуміло, ви повинні побачити шедеври великого архітектора Антоніо Гауді, включаючи вінець творчості майстра - грандіозний собор «Святе Сімейство» .Історіческая столиця Іспанії (місто Толедо) призведе в захват любителів архітектури. Там багато будівель, побудованих в епоху панування арабів. Вони зведені в дуже красивому стилі «мудехар», де пишні східні візерунки-орнаменти поєднуються зі строгими класичними лініями.
В Толедо є також величезний кафедральний собор і церкви, де виставлені полотна великого живописця Ель Греко.
В травні ви можете відвідати один з іспанських островів, наприклад острів Менорка. Тут ви побачите безліч красивих бухт з піщаним берегом і прозорою водою. Так як в травні вода ще прохолодна для купання, порадуйте себе екскурсіями по невеликих містечках з острівною архітектурой.Очень красиві міста Валенсія, Севілья, Більбао, Сарагоса. Любителям активного відпочинку варто відвідати їх, або замовивши автобусний тур, або самостійно, за допомогою добре розвиненої мережі громадського транспорту.

Пляжний відпочинок в Іспанії

Пляжів в Іспанії скільки завгодно, як піщаних з пологим заходом в воду, так і кам'янистих. Природне запитання: чи можна купатися на початку травня? Вода ще досить прохолодна, температура води в районі Барселони зазвичай не перевищує 18оС, а біля Малаги - 19оС. Тобто купатися можна (особливо жителям північних регіонів, звиклим до прохолодної води), але недовго, щоб не допустити переохолодження. Трохи тепліше в цей час вода на пляжах Канарських островів - температура становить близько 20оС.