Як відрізнити підробку духів.

Щоб уникнути неприємної історії під час покупки туалетної води або парфуму, слід знати, як саме можна відрізнити справжні парфуми від підробки.
  • Необхідно придбавати парфумерію в спеціалізованих магазинах, які мають хорошу репутацію і можливість дізнатися їх аромат.
  • Упаковка для туалетної води повинна бути виготовлена з щільного і якісного картону. А написи на ній добре пропечатаних. Якщо упаковка загорнута в целофан, важливо, перевірити, чи добре він обтягує коробку, а потім розглянути шви - вони повинні бути акуратними і рівними. На упаковці обов'язково повинен бути присутнім штрих-код.
  • Дані про виробника: «Виготовлено у Франції» англійською або французькою мовою обов'язково повинні бути вказані на упаковці. Однак слід не купувати парфум, якщо замість напису «Made in France» вказано «France» - походження даної туалетної води вельми сумнівно. На коробці обов'язково має бути написано процентний вміст алкоголю.
  • Деякі вважають, що відрізнити підробку духів допоможе целофанова оболонка, яка є обов'язковим показником фірмового парфуму. Насправді це не так. Більшість компаній навмисно не упаковують футляри духів, щоб споживач зміг оцінити високу поліграфічну якість виконання упаковки і дивовижний дизайн. Для того щоб захистити свою продукцію від підробки, знамениті фірми спеціально замовляють оригінальні і дорогі флакони, виготовлені з якісного скла або кришталю. Чим удивительней флакон, тим важче зробити його копію.
  • При покупці необхідно розглянути флакон парфуму. Поважають себе компанії не допускають продаж парфумів в бракованому флаконі - нерівна поверхня з повітряними кульками в склі. Як на упаковці, так і на флаконі парфуму обов'язково вказується ємність туалетної води (в мілілітрах).
  • Певну гарантію якості туалетної води і духів дає сертифікат відповідності. Він повинен бути присутнім там, де здійснюється продаж парфумерної води, і ви маєте повне право його вимагати. Якщо у вашому проханні буде відмовлено, значить, у вас є всі підстави сумніватися в достовірності представленої парфумерної продукції.
  • Крім того, відрізнити підробку духів допоможе анотація, яка додається до парфуму. Якщо вона відсутня, то в сертифікаті має бути докладний опис якості даного товару.