Як дістатися з Барселони в Салоу.

Салоу - популярний курорт на узбережжі Коста-Дорадо, знаменитий не тільки своїми «золотими» пляжами, але і насиченим нічним життям, самим грандіозним в Іспанії парком розваг Порт-Авентура.
Інструкція
1
Перше, що необхідно визначити - це спосіб пересування, який підійде саме вам. Дістатися від Барселони до Салоу можна трьома способами: на таксі, на автобусі і на поїзді.
2
Найдорожчий, але і самий швидкий і комфортний спосіб - це таксі. Таксі в Іспанії працюють по лічильнику. Залежно від наявності або відсутності пробок дорога займе від 50 хвилин і обійдеться вам приблизно в 150 євро днем і до 200 євро вночі.
3
Якщо ваш бюджет не передбачає таких витрат, з Барселони в Салоу вас домчить один з фірмових автобусів Плану (Bus Plana). Вартість квитка становить 15 євро в одну сторону і 20 євро за round ticket - квиток в обидві сторони. Купити квитки можна не лише в офісах компанії Плану, але і безпосередньо в автобусах.
4
Автобуси Плану зупиняються в декількох місцях, однак найпростіше знайти зупинку на площі Каталонії - стартовою точки для міжміських автобусів, що прямують до Салоу, - і на Пасео де Грасіа, 36, поруч з магазином Mango. Дорога на даному виді транспорту з Барселони займе від 2 до 3 годин залежно від пробок.
5
Ще один спосіб - найменш дорогий і найбільш економічний за часом - електричка Renfe. Виїхати на ній в Салоу можна з трьох місць: станція Sants, розташована на площі Іспанії, станція Paseig de Gracia, що знаходиться неподалік від площі Каталонії, станція Estacio de Franca, яку можна знайти біля району Барселонетта. Електрички в Іспанії вельми комфортні, тому півтори години шляху не будуть в тягар.
6
Квиток на поїзд від Барселони до Салоу коштує трохи більше 8 євро, квиток туди-назад коштує близько 17, придбати його можна в касах, розташованих на кожній станції. Потяги в Іспанії ходять за розкладом, тому навіть невелике запізнення може привести до того, що вам доведеться чекати наступного поїзда.
Корисна порада
Останній поїзд іде з Барселони близько 9 вечора, а на автобусі можна виїхати до 11 вечора.