Як вибрати підлоговий кондиціонер.

Підлоговий кондиціонер вигідно відрізняється від звичайної спліт-системи мобільністю і відсутністю необхідності здійснювати дорогий монтаж. З іншого боку, у цього типу кондиціонерів є свої недоліки, і при виборі необхідно намагатися їх мінімізувати.
Інструкція
1
Визначтеся з типом підлогового кондиціонера. Мобільна спліт-система складається з двох блоків - компресора, який знаходиться в приміщенні і переміщається по ньому настільки, наскільки дозволяє шланг, і зовнішнього вентилятора, який подає повітря у внутрішній блок. Такий кондиціонер менш мобільний, зате і менш галасливий і більш продуктивний. Мобільний моноблок являє собою єдине пристрій, який повністю знаходиться в приміщенні і забирає повітря з вулиці за допомогою воздуховода, приєднаного до вікна. Такі моделі можна швидко перемістити з кімнати в кімнату, але вони досить шумні.
2
Потужність підлогового кондиціонера підбирається з урахуванням площі приміщення. Існує просте правило - 1 кВт потужності потрібно, щоб охолодити 10 кв.м. Якщо в приміщенні працює велика кількість людей і техніки, необхідна потужність збільшується.
3
Переконайтеся, що розглянута модель підлогового кондиціонера має конденсатосборник великого обсягу, інакше вам занадто часто доведеться спорожняти його. Лучім вибором буде мобільний кондиціонер з випарником, в такому пристрої конденсат не скупчується, а значить, апарат вимагає меншого догляду.
4
Підлоговий кондиціонер може стати справжнім головним болем для власника, цього можна уникнути, якщо вибирати продукцію відомих фірм за ціною не нижче 17 тисяч рублів.
5
Пам'ятайте, що цей пристрій не висітиме десь під стелею, воно займатиме чільне місце в кімнаті біля вікна, а значить, необхідно вибирати такий підлоговий кондиціонер, який вдало впишеться в дизайн квартири. На щастя, виробники розуміють це і намагаються добре попрацювати над зовнішнім виглядом таких кондиціонерів.
6
Зверніть увагу на габарити пристрою, вони не повинні бути занадто великими, інакше кондиціонер займе півкімнати і його буде складно переміщати, але ж саме мобільність повинна стати його головною перевагою перед звичайним настінним кондиціонером.