Як захиститися від бджіл.

Літо - пора відпочинку і розваг на природі, однак все можуть зіпсувати настирливі комахи. Звичайно, комарі і мошки кусають людей набагато частіше, ніж бджоли, однак укуси останніх дуже болючі і за наявності алергії можуть призвести до дуже неприємних наслідків. Постарайтеся не допустити цього.
Вам знадобиться
  • - головний убір;
  • - «Апістоп».
Інструкція
1
При наближенні бджоли намагайтеся не робити різких рухів - НЕ махайте руками, не бігайте, що не трусіть головою і, найголовніше, постарайтеся не лякатися. Бджоли відчувають адреналін, що виділяється людиною при переляку, і можуть піти в атаку.
2
Якщо у вас густі і довге волосся, бджола, всього лише підлетівши з цікавості, може заплутатися в кучерях. Рідкісний людина в такій ситуації здатний зберігати спокій, але, якщо ви станете судорожно намагатися витягти перелякане комаха, воно напевно вас вкусить. Заплітайте волосся в тугу зачіску або надягайте головний убір, який захистить вас від докучливих бджіл.
3
Розумні комахи дуже чутливі до запахів. Збираючись на природу або вирушаючи на дачу, не користуйтеся духами або одеколоном. Може не сподобатися бджолі насичений аромат гелю для душу або занадто різкий запах лаку для волосся.
4
Бджола може висловити претензії і до вашого столу. Алкоголь, часник, цибуля та інші прянощі дратують ця комаха, і воно може висловити своє невдоволення.
5
А ось багаття варто розвести. Коли бджоляр направляється на пасіку провідати вулики, він бере з собою димар, здатний захистити його від надмірно агресивно налаштованих вихованців. Влаштуйтеся неподалік від багаття, і бджоли віддадуть перевагу облетіти вас стороною.
6
Зазвичай бджоли, збираючи нектар, літають по одним і тим же маршрутам, щоб відвідати улюблені місця. Якщо подібна траса прокладена через ваш дачну ділянку, посадіть на їхньому шляху дерево. Комахи будуть змушені змінити траєкторію.
7
Спреї, що захищають від мошок, комарів і кліщів, не відлякають бджіл. Для цього вам необхідно придбати спеціальний препарат «Апістоп». У цьому засобі присутні ефірні масла і феромони, які виділяють самі бджоли, тому комахи, прийнявши людини за «свого», не стануть нападати.