Як повернути вкрадений аккаунт.

Злочини у вигляді крадіжки аккаунтів поштових скриньок, профілів у соціальних мережах і навіть цілих сайтів вельми поширені в даний час. Саме тому розробники того чи іншого ресурсу пропонують спеціальний комплекс заходів щодо повернення вкраденого.
Інструкція
1
Спробуйте відновити контроль над втраченим аккаунтом своїми силами. Якщо зловмисники заволоділи вашим профілем, звичайна зміна пароля може допомогти повернути його. Пошукайте на сайті кнопку «Відновлення пароля» і дотримуйтесь зазначених інструкцій. Нерідко при реєстрації разом з паролем пропонується ввести секретне питання, а також відповідь на нього. Згадайте його і вкажіть у відповідному полі. Якщо при реєстрації ви вказали додатковий поштову адресу, отримати новий пароль ви зможете саме на нього.
2
Відновіть аккаунт, якщо ви здійснювали його прив'язку до стільникового телефону. Для цього достатньо вибрати відповідний пункт в меню сайту і слідувати інструкціям. На ваш номер телефону прийде спеціальний код, який потрібно буде ввести для отримання нового тимчасового пароля для сторінки. Якщо ж зловмисники заволоділи вашої сім-картою або мають доступ до неї, зверніться до вашого оператора стільникового зв'язку, щоб заблокувати номер, а потім відновити сім-карту.
3
Зверніться в службу технічної підтримки ресурсу за допомогою. Опишіть, за яких умов ви втратили доступ до аккаунту. Деякі сайти пропонують заповнити спеціальну форму для прискорення процедури відновлення доступу. Через деякий час на вашу електронну адресу прийде відповідь з подальшими інструкціями по відновленню.
4
Встановіть новий пароль, як тільки буде відновлений доступ до аккаунту. Він повинен бути досить складним, щоб надалі уникнути повторення ситуації зі зломом. Використовуйте прописні і заголовні букви, а також цифри та інші символи. Довжина пароля повинна бути не менше 8-10 символів.
5
Не зберігайте пароль у відкритому доступі на своєму комп'ютері і краще не записуйте його на паперовому носії. Найкраще тримати пароль в голові, але якщо ви все ж турбуєтеся, що забудете його, зберігайте його у важкодоступних для інших людей місцях.