Як робити бантик на голові.

Зачіска «бантик» є дуже оригінальною і популярною. Вона дуже зручна, і на її створення не потрібно багато часу. Спробуйте створити на голові елегантний бант, який підкреслить ваш вечірній або денний наряд.
Інструкція
1
Для створення вишуканого банта вам знадобиться лак для волосся, пара гумок, шпильки і невидимки. Якщо волосся трохи завиваються, їх необхідно попередньо випрямити. Ретельно розчешіть волосся за допомогою дрібної гребінця і збризніть лаком із сильною фіксацією.
2
Виділіть трикутник з волосся в зоні тімені, залишивши невеликі і однакові пасма на скронях. Накрутіть пасма на великі бігуді, щоб створити додатковий обсяг.
3
Змастіть руки гелем або воском, після чого зробіть з решти ззаду волосся хвіст. Стягніть його якомога тугіше гумкою. Так волосся не будуть розсипатися, і зачіска знайде більш акуратний вигляд. Виділіть одну пасмо у верхній частині хвоста і заколіть її. Вона знадобиться пізніше.
4
Одягніть на низ хвоста ще одну гумку і розділіть на дві однакові частини волосся, які розташовані між нижньою і верхньою гумками, сформувавши з них бант, після чого закріпіть його шпильками. Начешіте кінчики і злегка змочіть їх лаком. Так зачіска стане більш пишною.
5
Зробіть вузлик на бантику, скориставшись пасмом, залишеної заздалегідь. Розташуйте її по центру банта і закріпіть невидимками внизу. Сховайте кінчики всередині зачіски, щоб бант вийшов гладким, і з нього не висовувалися волоски.
6
Скрутіть невеликим джгутом волосся з скроневої зони і міцно закріпіть їх шпильками, заховавши під бант. Укладіть чубок хвилею і заколіть невидимками, після чого зафіксуйте лаком. Через 15-20 хвилин заберіть невидимки, розгладьте вийшла зачіску.
7
За бажанням спробуйте прикрасити готову зачіску ободком або дрібними шпильками. Також можна використовувати шпильки з інкрустаціями і камінчиками різних кольорів і розмірів. Не забувайте, що прикраси повинні відповідати обраному поряд з кольором і стилю, тому заздалегідь виберіть відповідні речі.