Наслідки татуажу брів.

Татуаж брів - це косметична процедура, що дозволяє надати бровам охайний і закінчений вигляд надовго. Одним з головних достоїнств перманентного макіяжу є його стійкість і можливість не витрачати час на щоденну промальовування. Проте у татуажу брів є й негативні наслідки, про які варто подумати до згоди на процедуру.
Татуаж брів проводиться двома способами. Перший - волоскові - полягає в тому, що майстер промальовує на надбрівних дугах тонкі лінії, що імітують справжні волоски. Другий вид називається «м'яка растушевка», в цьому випадку колір наноситься безперервно на всю необхідну область. Незалежно від обраної техніки перманентного макіяжу перед процедурою на задіяну зону наноситься знеболюючий засіб.
волоскові техніка складніше в нанесенні. Крім того, загоєння відбувається трохи довше, а ймовірність виникнення набряків трохи вища, ніж при м'якій розтушовуванні.

Що проходять наслідки татуажу брів

Процедура татуажу брів досить болюча, і незважаючи на місцеву анестезію, біль все-таки може відчуватися. Крім того, надбрівні дуги деякий час будуть припухлими, після на промальованою лінії можуть утворитися скоринки, тому шкірі буде необхідний особливо дбайливий догляд, узгоджений з майстром. Оцінити, наскільки якісно був виконаний перманентний макіяж, вдасться лише через 10-14 днів.

Декоративні наслідки татуажу брів

На жаль, результат процедури нанесення перманентного макіяжу може розчарувати. Можна виділити дві причини невдоволення клієнток. По-перше, невдалий вибір фарби. Брови можуть вийти надто темними. Майстри часто запевняють, що під шаром епідермісу відтінок буде менш інтенсивним, але професіонал врахує ще й цветотип, адже один і той же тон буде виглядати на блондинці і засмаглій брюнетці по-різному. Ще однією причиною невдоволення зробленим татуажем є невідповідна форма брови. Занадто довгі, несиметричні, з негарним зламом або просто непідходящі овалу обличчя лінії можуть не просто розчарувати, але і стати причиною справжнього стресу. Виправити таку роботу можна тільки лазером, але процедура видалення пігменту болюча і може зажадати не один сеанс.
Холодні відтінки досить легко видаляються лазером, теплі гірше. Дуже складно позбутися тілесно-білих тонів, які використовуються при корекції невідповідної форми.

Ускладнення при татуаже брів

У рідкісних випадках використання анестезії може викликати алергічну реакцію, яка страшна тим, що область застосування знеболюючого засобу перебуває поруч з очима. Крім того, речовини, використовувані в барвнику, також можуть бути причиною висипань. Тому перед початком процедури необхідно повідомити майстра всі важливі відомості про своє здоров'я і особливостях організму. Ще одним видом ускладнень при татуаже брів є виникнення набряку або гематоми, як правило, це наслідок використання неякісного обладнання. І, нарешті, як би неймовірно це не звучало, є ризик занесення інфекцій, тому необхідно упевнитися, що в салоні чисто, а майстер використовує одноразові матеріали.