Як вибрати розмір кільця.

Вибрати розмір кільця «на око» досить складно. Для цього застосовуються спеціальні прийоми. З досвідом достатньо буде поглянути на пальці жінки або чоловіки, щоб визначити, яке прикраса підійде підійде найкраще.
Інструкція
1
Вивчіть існуючі стандарти розмірів. Крім російських існують також англійський, американський, японський і французький стандарти. Вироблені в Росії кільця зазвичай відповідають німецькій шкалою вимірювань і мають розміри від 12 з половиною і до 24 з половиною. Те ж саме відноситься і до американських прикрасам. Інші стандарти мають розмірами від 1 до 16.
2
Виміряйте палець біля основи, щоб визначити розмір кільця і вибрати прикрасу за шкалою. Однак слід пам'ятати, що подібний метод вибору розміру не завжди є точним. Це залежить від діаметра пальців. Зазвичай вони діляться ювелірами на тонкі, середні і товсті.
3
Другий суглоб у людей з середніми пальцями зазвичай перевищує по діаметру ту частину пальця, на якій носять кільце. Зворотна ситуація спостерігається у тих, хто володіє товстими пальцями. В такому випадку слід вимірювати не тільки сам палець, а й суглоб. Збільште розмір на користь останнього, щоб не помилитися з вибором.
4
Довгі й тонкі пальці вважаються найгарнішими, але при цьому підібрати кільце для них найскладніше. Другий суглоб таких пальців відчутно більше тієї частини, що призначена для кільця. Саме тому при виборі розміру за шкалою орієнтуйтеся саме за розмірами суглобів. Кільця і персні на таких пальцях нерідко «прокручуються», тому до отриманого розміром можна буде сміливо додавати половину.
5
Запишіть окружність суглоба, вимірявши її. Отримані виміру потрібно перетворити в розмір кільця. Знайдіть шкалу розмірів в інтернеті. На різних сайтах, наприклад http://allcalc.ru/node/477, є спеціальні калькулятори, за допомогою яких можна не тільки легко дізнатися підходящий російський розмір, але і відразу побачити, яка маркування кільця відповідає тій чи іншій країні незалежно від її системи стандартів.