Як вести щоденник.

Багато людей починають вести щоденник. Пара записів на першій сторінці, і зошит перекочовує на дальню полицю, про неї не згадують і не використовують. А адже ведення щоденника здатне полегшити вам працю і допомогти не упустити жодної важливої речі.
Інструкція
1
Виберіть собі стильний щоденник з приємною на дотик обкладинкою, зроблений з якісного паперу. Такий аксесуар приємно тримати в руках, класти на стіл, брати з собою на конференції. Він вам подобається, і, значить, шанси на те, що ви будете ним користуватися, істотно зростають.
2
Деякі люди люблять щоденники з проставленими датами, інші ж купують звичайні блокноти і вносять необхідну їм інформацію самостійно. Мінус щоденників з пропечатаних днями тижня полягає в тому, що простір для записів на кожен день фіксоване, і якщо ви, захопившись плануванням, перевищите наявний обсяг, відбудеться плутанина.
3
Щоб вам було більш комфортно орієнтуватися у своєму щоденнику, ви можете розділити наявний простір на дві-три частини залежно від необхідності. В одній колонці пишіть поточні робочі завдання: якому клієнту потрібно зателефонувати, який документ відправити на підпис. У другій - домашні клопоти: список покупок, нагадування про необхідність забрати речі з хімчистки. У третій колонці можуть міститися ваші особисті плани. Приміром, якщо вам порадили книгу, туди ви можете записати її назву, щоб не забути прочитати.
4
Звичайна зошит може перетворитися на вельми зручний щоденник, який стане вам незамінним помічником. Поділіть її на розділи, куди ви будете вносити плани на місяць, плани на тиждень, плани на кожен день. Залиште декілька сторінок на те, щоб записувати туди розумні думки, які відвідали вас під час робочого дня.
5
Намагайтеся писати в щоденник кожен день. Переглядайте складені вами списки, плануйте нові справи. Обов'язково викреслюйте виконані завдання. Ви будете відчувати задоволення, дивлячись на те, як список важливих справ поступово зменшується.
6
Плануючи справи, використовуйте лише 60% вашого часу. Залиште собі невеликий запас на випадок, якщо щось вийде у вас не відразу. Тоді непередбачені обставини не сильно вплинуть на ваш розпорядок.