Прикраса для саду своїми руками.

У дбайливих господарів не буває непотрібних старих речей. Деяких предметів, навіть відслужив свій термін, можна подарувати друге життя, якщо застосувати уяву і вмілі руки. Цей варіант як не можна до речі підходить для створення креативних прикрас на садовій ділянці. Матеріал для виробів дешевий і легкодоступний.

Квітники для саду зі старого посуду

Зі старого чайника або каструлі зробіть невеликий переносний квітник для дачної ділянки. Продирявьте дно у металевого посуду, щоб був хороший дренаж. Пофарбуйте емаллю для металевих поверхонь або фарбою з балончика. Можна намалювати смішну пику або, приклавши тюль, ще раз покрити посуд з балончика фарбою, отримавши ажурний малюнок. Насипте в ємність родючу землю і висаджуйте квіти.
Невелике металеве відро пригвинтите до дерев'яної стіни будинку або вуличної альтанці. Зробіть обрамлення з обрізків плінтуса або з готової старої рами. Посадіть у відро однолетники. У вас вийде картина з живими квітами.

Огородження для клумби з пластикових пляшок

Назбирали різнокольорових пластикових пляшок. Відріжте від них верхню частину, а можна її залишити, тільки ямки потрібно буде викопати трохи глибше. Придумайте дизайн майбутньої клумби. Вона може бути круглої, багатокутної або витіюватій, наскільки вистачить вашої фантазіі.Разметьте на грунті контури клумби і побудуйте огорожу з пластикових пляшок. Вкопати їх так, щоб на поверхні невисоко стирчало тільки денце ємності. Оригінальний парканчик для квітів готовий.

Городнє лякало своїми руками

Перед створенням корисного садового прикраси погортайте фотографії в журналах або в інтернеті, щоб підстьобнути свою фантазію. Для основи лякала скріпіть між собою дві жердини. Одна повинна бути довгою, щоб її можна було вкопати в землю, інша для рук може бути коротший. Водрузите на вертикальну палицю п'ятилітрову пластикову пляшку. Щоб вона трималася, зміцните її саморезом, пригвинтивши денце до деревинці. Натягніть на пляшку капронову панчоху. Очі і рот намалюйте акриловою фарбою, ніс зробіть з пробки. На голову поставить капелюх або пов'яжіть хустку.
Для виготовлення очей можна використовувати гудзики, а рот вишити червоними нитками.
Одягніть на пугало довга сукня зі старого гардероба, пов'яжіть пояс. Не нехтуйте аксесуарами. Вони повинні шарудіти і майоріти. Прикрасьте садову фігурку квітами, стрічками, старими намистом.

Скульптура з монтажної піни

Для виготовлення гриба з піни буде потрібно пластикова пляшка і стара миска. Наповніть пляшку піском, щоб вона стала важкою і стійкою. Покрийте її декількома шарами монтажної піни. Обов'язково просушуйте кожен новий шар. Капелюшок гриба зробіть з перевернутої миски, також покривши її пеной.Прідайте ніжці і капелюшку форму, зачистивши їх малярським ножем. Для з'єднання частин знову скористайтеся піною. Якщо у вас під рукою є штукатурка для фасадних робіт, покрийте нею гриб, але робити це необов'язково. Розфарбуйте вашу роботу акриловими фарбами для зовнішніх робіт.