Як видалити сторінку в твіттері.

Іноді кількість споживаної інформації починає поглинати людини і викликає потребу скоротити кількість її джерел. Один із способів вирішення проблеми - піти з соціальних мереж.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно відкрити ваш twitter-акаунт у вікні будь-якого зручного для вас браузера. Далі натисніть мишкою на значок «Налаштування і допомогу» один раз. У випадаючому меню виберіть рядок «Настройки». Перед вами відкриється сторінка налаштувань вашого акаунта.
2
Зліва на вибір дано кілька вкладок: «Обліковий запис», «Безпека та конфіденційність», «Пароль», «Телефон», «Повідомлення по електронній пошті», «Профіль», «Оформлення», «Додатки», «Віджети». Вас цікавить вкладка «Обліковий запис». Прокрутіть сторінку в самий низ і знайдіть напис «Видалити мою обліковий запис», натисніть на неї одноразово.
3
У вікні слід натиснути на синю кнопку «Видалити обліковий запис @/ваш нікнейм/», після чого вам буде запропоновано ввести ваш діючий пароль. Після цього ви отримаєте повідомлення, що ваш обліковий запис вилучена. Також це повідомлення продублюйте на вашу електронну пошту.
4
Якщо ви передумали видаляти обліковий запис, просто зайдіть в twitter протягом 30 днів після видалення - дана соціальна мережа зберігає дані вашого аккаунта протягом місяця після вашого запиту на видалення. Крім того, якщо ви плануєте скористатися никнеймом для створення іншого облікового запису в соціальній мережі Twitter або зареєструвати новий аккаунт на зазначену в даному аккаунті електронну пошту, то перед видаленням непотрібної облікового запису змініть нікнейм та/або дані електронної пошти. В іншому випадку ви не зможете ними скористатися до повного видалення акаунта - протягом місяця після видалення.
5
Якщо ви хочете змінити ім'я користувача або URL-адресу вашого twitter-аккаунта, необов'язково видаляти обліковий запис і створювати нову. Досить зайти у вкладку «Обліковий запис» і замінити їх там. Після зміни даних облікового запису система зажадає від вас введення чинного пароля. Для зміни діючої електронної пошти потрібно не тільки введення пароля, а й підтвердження через e-mail, причому відправлений запит на підтвердження буде саме на стару електронну пошту.