Салат "Айсберг" - Користь для здоров'я.

"Айсберг" - це листової хрусткий салат, який своїм зовнішнім виглядом нагадує білокачанну капусту. Він має нейтральний смак, тому чудово поєднується з будь-якими продуктами, має здатність тривалий час зберігатися в холодильнику. Салат "Айсберг" є досить корисним дієтичним продуктом, вважається відмінним засобом у боротьбі з депресією і стресами.

Склад і властивості салату "Айсберг"

Листя у качанового салату мають блідо-зелений колір, іноді білий, вони хрусткі і соковиті, за смаком "Айсберг" нагадує китайську капусту. У салаті "Айсберг" міститься величезна кількість корисних речовин. Тому не варто піддаватися сумніву щодо користі, адже даний продукт багатий мінералами, вітамінами і клітковиною. Салат містить в собі велику кількість фолієвої кислоти, яка зміцнює нервову систему, регулює обмін речовин, допомагає боротися з емоційними розладами, корисна при недокрів'ї. Лікарі і дієтологи рекомендують включати в раціон "Айсберг" студентам в період сесії, годуючим матерями і вагітним жінкам, працівникам розумової праці.
Салат" Айсберг "рекомендується вживати в їжу в сирому вигляді, так як після термічної обробки він втрачає більше 60% властивих йому корисних речовин.
Вітаміни, що містяться в салаті "Айсберг": - вітамін РР; - холін (займає лідируючу позицію); - вітамін К (філохінон); - вітамін С; - вітамін В1; - вітамін Е; - вітамін В2; - вітамін В6; - вітамін В9; - вітамін В5; - бета-каротин; - вітамін А. Серед мінеральних речовин слід зазначити наступні: - кальцій; - залізо; - цинк; - марганець; - магній; - натрій; - фосфор; - калій; - селен; - мідь.
Салат" Айсберг "складається з насичених жирних кислот, води, золи, моносахаридів, дисахаридів і харчових волокон. Єдине протипоказання до його вживання - особиста непереносимість речовин.

Користь для здоров'я

При регулярному вживанні даного продукту в їжу регулюється обмін речовин в організмі і поліпшується склад крові, існує велика ймовірність позбутися зайвих кілограмів. "Айсберг" ідеально підходить для розвантажувальних днів, використовується при лікуванні цукрового діабету. Користь салату також розкривається в сприятливому впливі на нервову систему, лікарі рекомендують вживати його при безсонні. А сік "Айсберга" корисний для використання в якості масок для волосся, так як сприяє зміцненню волосся. Регулярне вживання салату підвищує рівень гемоглобіну в крові. А завдяки своїй незвичайній соковитості, "Айсберг" чудово виводить з організму солі, що необхідно для літніх людей. Качановий салат відмінно впливає на гостроту зору, а люди, які постійно його вживають в їжу, рідко страждають серцево-судинними захворюваннями (рідше трапляються інсульти та інфаркти).