"Кеторол": інструкція із застосування.

"Кеторол" відноситься до нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП). Він надає болезаспокійливу дію, має помірним жарознижувальну і протизапальну дію.

Інструкція щодо застосування "Кеторола"

"Кеторол" призначають для зняття різних больових синдромів середньої і сильної інтенсивності (у тому числі при онкологічних захворюваннях і в післяопераційному періоді). Препарат не пригнічує дихання, не володіє заспокійливою дією, не викликає лікарської залежності. За силою знеболюючого ефекту "Кеторол" можна порівняти з морфіном, його болезаспокійливий ефект перевершує інші нестероїдні протизапальні препарати. "Кеторол" в таблетках призначають однократно або повторно залежно від сили больового синдрому. Одна таблетка "Кеторола" містить 10 мг активної речовини кеторолака трометаміна. Одноразова доза препарату - 10 мг, при необхідності повторного прийому призначають по 10 мг до чотирьох разів на добу залежно від інтенсивності болю. Найвища добова доза не повинна бути вище 40 мг на добу.
Тривалість курсу прийому препарату не повинна перевищувати п'ять днів.
" Кеторол "у вигляді розчину застосовують внутрішньом'язово в підібраних мінімальних ефективних дозах. При одноразовому внутрішньом'язовому введенні разові дози у хворих до шістдесяти п'яти років повинні становити 10-30 мг; у хворих старше шістдесяти п'яти років або у хворих, що мають порушення функції нирок, дози становлять 10-15 мг.

Побічні дії і протипоказання до застосування "Кеторола"

"Кеторол" може надавати наступні побічні дії. З боку системи травлення може спостерігатися нудота, блювота, діарея, стоматит, запор, метеоризм, нудота, жовтяниця, гострий панкреатит, гепатит. З боку сечовидільної системи може з'явитися гостра ниркова недостатність, часте сечовипускання, набряки, підвищення або зменшення обсягу сечі. З боку органів почуттів може спостерігатися зниження слуху, порушення зору, дзвін у вухах. З боку дихальної системи можлива поява бронхоспазму, набряку гортані, риніту. З боку серцево-судинної системи - непритомність, підвищення артеріального тиску, набряк легенів. З боку центральної нервової системи - сонливість, запаморочення, головний біль, гіперактивність, депресії, галюцинації, психоз.
"Кеторол" не застосовують у дітей та підлітків віком до 16 років.
"Кеторол" протипоказаний при підвищеній чутливості до кеторолаку або іншим нестероїдних протизапальних засобів, при зневодненні, при «аспириновой» астмі, бронхоспазме, виразці шлунково-кишкового тракту у фазі загострення, при печінкової або ниркової недостатності, при інсульті, при порушенні функції кровотворення. Препарат протипоказаний в період вагітності, при пологах і в період лактації.