Скипидарні ванни для схуднення.

Стати стрункішою і позбутися целюліту можна за допомогою скипидарні ванн для схуднення. Ця процедура дуже економічна і доступна для використання в домашніх умовах. А придбати всі необхідні інгредієнти можна практично в будь-якій аптеці.

Принцип дії скипидарні ванн

Використовувати скипидар для ванн вперше почав лікар-натуропат Абрам Соломонович Залманов. На початку двадцятого століття він розробив методи лікування деяких захворювань за допомогою скипидару і винайшов спосіб розчинення його у воді. Особливо популярними теорії Залманова стали після виявлення чудового омолоджуючого ефекту скипідарних ванн.Скіпідар для ванн роблять за допомогою перегонки смоли хвойних дерев з сімейства соснових. Ванни зі скипидаром сприяю розширенню судин, покращують кровообіг, очищають організм від шлаків і токсинів. У поєднанні з фізичними навантаженнями і дієтою такі ванни прискорюють процес зниження ваги.
Ванни зі скипидаром відмінно омолоджують шкіру, надають їй тонус і пружність.

Види скипидарні ванн

Існують три види ванн на основі скипидару - білі, жовті і змішані. Біла емульсія для ванн містить очищений жовчний скипидар, камфору, саліцилову кислоту і дитяче мило. Процедура з білим скипидаром допомагає розкриттю і звуження капілярів, підвищує артеріальний тиск, покращує обмін речовин і очищає організм від токсинів і шлаків.
Під час прийому білої скипидарною ванни зазвичай виникають почуття поколювання шкіри і печіння.
Жовта емульсія для ванн містить жовчний скипидар, олеїнову кислоту, касторове масло і гідроокис натрію. Ванна з таким скипидаром сприяє розширенню капілярів, розчиненню соляних відкладень і зниження кров'яного тиску. Крім того, така процедура видаляє омертвілі клітини і створює сприятливі умови для омолодження організму. Жовта скипидарна ванна викликає сильне потовиділення, тому вона корисна людям, страждаючим від набряків і ожиріння.
Через сильну втрати води під час процедури і після неї необхідно пити якомога більше рідини.
Для схуднення найкраще підходять змішані скипидарні ванни, оскільки вони поєднують в собі користь обох ванн. Змішання скипидару дозволяє одночасно розширити капіляри і очистити їх. Цей процес стимулює обмін речовин, розщеплює і виводить жири. Починати застосування змішаних ванн необхідно з малих дозувань скіпідара.Поскольку до застосування скипидарні ванн є протипоказання, перед початком процедур порадьтеся зі своїм лікарем. Виходячи зі стану вашого здоров'я, лікар підбере найкращий варіант змішування скипідарних емульсій. Оскільки скипидар може викликати алергічну реакцію, перед першою процедурою необхідно провести невеликий тест. Розведіть в невеликій ванні трохи скипидару і потримайте в розчині руку 15 хвилин. Якщо на шкірі з'явиться почервоніння або виникнуть печіння і свербіж - значить, у вас алергія на скипидар.