"Индовазин": інструкція із застосування.

"Индовазин" - лікарський засіб для зовнішнього застосування, що володіє протизапальною дією. Крім цього, препарат благотворно впливає на стінки кровоносних судин і нормалізує їх функцію.

Інструкція щодо застосування "індовазін"

"Индовазин" випускається у формі гелю. Він є комбінованим лікарським препаратом, до складу якого входять троксерутин і індометацин. Індометацин має протизапальну, знеболювальну та протинабрякову дію. Троксерутин є біофлавоноїдів. Він надає ангіопротекторну дію: знижує проникність капілярів, покращує тонус судин, зменшує набряклість і запалення тканин близько вен, знижує ламкість капілярів, зменшує венозну недостатність. "Индовазин" при нанесенні на шкіру усуває запальну реакцію і набряки, купірує біль у вогнищах запалення. Препарат призначають у складі комплексної терапії при варикозному розширенні вен (хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок). В цьому випадку його застосовують для зняття набряків, почуття тяжкості і болю в ногах. Препарат використовують також при ревматичному ураженні м'яких тканин: бурсите, періартриті, фіброзиті; при поверхневих запаленнях стінок вен (у тому числі з утворенням тромбів); для зняття набряків після хірургічних операцій; при розтягненнях, вивихах. "Индовазин" наносять на уражену ділянку тонким шаром легкими втираючими рухами. Препарат застосовують в кількості 4-5 сантиметрів гелю три-чотири рази на добу. Загальна кількість "індовазін" в добу не повинно перевищувати 20 сантиметрів.
Курс лікування" індовазін "не повинен перевищувати 10 днів.

Протипоказання і побічні дії "індовазін"

При випадковому проковтуванні "індовазін" можлива поява відчуття печіння в роті, нудота, слиновиділення, блювота. В цьому випадку необхідно промивання ротової порожнини і шлунка. "Индовазин" протипоказаний при порушенні цілісності шкірних покривів, в III триместрі вагітності, в період лактації, у дитячому віці до 14 років, при появі підвищеної чутливість до компонентів препарату та нестероїдних протизапальних засобів.
Випадків передозування препарату не виявлено.
З обережністю" Индовазин "застосовують з іншими нестероїдними протизапальними засобами, а також при бронхіальній астмі, алергічному нежиті, поліпах слизової оболонки носа. "Индовазин" за відгуками зазвичай переноситься добре, проте можлива поява місцевих реакцій на шкірі: свербіж, контактний дерматит, почервоніння, відчуття печіння в місці нанесення, сипь.Во час застосування препарату слід уникати попадання в очі, на слизові оболонки або відкриті рани, при цьому з'являється сльозоточивість, біль і печіння. В такому випадку необхідно промивання ураженої ділянки великою кількістю фізіологічного розчину або дистильованої води до зникнення симптомів.