Корисні властивості зелених яблук.

Вплив яблук на світогляд людства велике. Згадати хоча б Єву з Адамом, Ньютона або Джобса. Але як впливають яблука на організм і моральний дух? Користь вони приносять чи шкода? І чи мають рацію англійці, які замінять профілактичний візит до докторів парою яблук в день?

Що таке зелені яблука і з чим їх їдять

Саме зелені яблука найбільш поширені по всьому світлу завдяки їх невибагливості при вирощуванні. Популярні сорти Гренні Сміт і Семеренко легко відшукати в будь-якому супермаркеті. Але що ж ховається під блискучою, щільною зеленою шкіркою? По-перше, неймовірну кількість води-близько 87%, що робить яблука незамінними в літню спеку. По-друге, комплекс вітамінів, мікро- і макроелементів, які легко засвоюються і насичують організм не гірше збалансованого сніданку. Зелені яблука мають ту ж калорійність, що й червоні їхні побратими, однак набагато частіше використовуються при дієтичному харчуванні. Все тому, що містять клітковину, що виводить токсини і жири. Крім того, цукор в зелених яблуках швидше засвоюється, ніж в інших фруктах, а тому цілком допустимо під час скидання зайвої ваги і при цукровому діабеті.
Яблука Грені Сміт краще інших підходять для приготування десертів, так як довго не темніють.
Хімічний склад таких яблук порадує кожного бажаючого зміцнити свій імунітет. Органічні кислоти, практично весь «алфавіт вітамінів» (і особливо вітамін С), бета-каротин, кальцій, натрій, магній, пектин, залізо і фтор - найважливіші «цеглинки», що будують захист здоров'я.

Кому необхідні зелені яблука?

В першу чергу зелені яблука рятують зуби, нігті і волосся, бо насичені пектином, цинком і фтором. До того ж прекрасно справляються з шкірними ушкодженнями і омолоджують, даруючи організму вітаміни А і С. Прекрасно справляються яблука і з гастритами, підвищеним холестерином і навіть пухлинами. А недавно було доведено, що регулярне вживання цих фруктів знижує ймовірність виникнення астми, благотворно впливає на дихальну систему в цілому.
Зелені яблука були виведені в Австралії в 1868 році.
Зелені яблука - чудові очисники крові, тому рекомендуються для людей з низьким тиском. А свіжий яблучний сік без цукру чудово насичує під час дієт, так як кожна калорія в ньому дарує енергійність і користь. Необхідно лише пам'ятати, що насіння в яблуках можуть містити синильну кислоту, а тому їх краще викидати. Крім того, зелені яблука здатні стоншується зубну емаль і розбалансувати роботу шлунково-кишкового тракту у людей, страждаючих виразковими захворюваннями. Але помірне вживання зелених, ароматних, соковитих, свіжих, трохи кислуватих яблук здатне позбавити людину від безлічі проблем зі здоров'ям.