Як позбутися від берізки.

Берізка представляє собою багаторічна рослина, яка досить активно розмножується. Коренева система даного бур'яну розташована глибоко в грунті. Через берізки врожайність знижується в два, а то і в три рази. Почніть активну боротьбу з бур'яном на своїй присадибній ділянці.
Вам знадобиться
  • - лопата або вила;
  • - насіння гірчиці;
  • - гербіциди;
  • - кухонна сіль.
Інструкція
1
Коренева система берізки йде вглиб землі (до трьох метрів), тому не варто сподіватися на те, що зрізавши верхівку рослин, бур'ян загине. Під час росту на корінцях утворюються бруньки, які дають нове потомство. Це витка рослина починає рости з весни, йому не страшна посуха. Саме в спеку починають розвиватися пагони. Восени берізка відмирає, і не завжди повністю, що живуть глибоко під землею коріння чекають свого коронного часу - весни.
2
Спочатку необхідно ретельно перекопати грунт (це потрібно робити щороку восени) і розбити всі грудки землі. В активний період зростання вьюнка висмикуйте рослина (Не зрізайте), при цьому намагайтеся захоплювати якомога більше коренів. Якщо грунт дуже суха або щільна, тоді краще зробити лопатами або вилами підкоп, так ви зможете послабити і знищити бур'ян.
3
Якщо ваш земельну ділянку просто заполонили ці кучеряві бур'яни, що заважають нормальному росту овочевих і плодових культур, тоді вам на допомогу прийдуть насіння гірчиці. Засейте гірчичними змінами місця зростання берізки, незабаром вони позбавлять вас від берізки. При невеликих вогнищах або слабкою кореневою системою берізки допоможуть обприскування розчином кухонної солі. Для його приготування розведіть кілограм солі в десяти літрах води, ретельно перемішайте і обприскати бур'яни.
4
Берізка досить стійка до багатьох видів хімічних речовин - гербіцидів, вона просто і легко відростає знову, що призводить до ще більшого розмноження. Під час небезпеки рослина починає накопичувати в коренях корисні речовини, потім дає зростання. Непогано зарекомендували себе такі препарати: «імазамокс», «Дикамба», «Раундап». Розводьте їх згідно зазначеної інструкції. Не переставайте боротися навіть у тому випадку, якщо ви помітили, що бур'яну на наступний рік стало менше. Всього лише один корінець берізки може стати причиною розростання бур'яну знову.