Гідності акрилової грунтовки.

Грунтовка використовується для підготовки різних поверхонь до проведення будівельних робіт. Від якості грунтовки залежить результат обробки. Одним з найбільш популярних матеріалів на сучасному ринку стали грунтовки на акриловій основі, які мають деякі відмінності від інших різновидів сумішей.

Переваги матеріалу

Акрилова грунтовка - універсальний матеріал, який заслужив велику популярність на будівельному ринку. Вона використовується для покриття штукатурки, бетону, дерева, азбесту, ДВП, ДСП та інших матеріалів. Матеріал дозволяє провести рівномірну фарбування поверхонь, де є велика кількість дрібних пір і спостерігається погана вбираність сумішей (наприклад, цегла) .Акріловая грунтовка не має специфічного запаху і висихає за короткий проміжок часу після нанесення (приблизно 4 години). Серед плюсів будівельники також відзначають те, що при загусанні грунт може бути повторно розбавлений водою і при цьому він не втратить своїх первинних властивостей.
Акрилові грунтовки легко розлучаються і наносяться, а тому можуть бути використані навіть непрофесіоналами.
Існує два різновиди акрилових грунтовок: проникаюча і зміцнює. Проникаюча грунтовка глибоко вбирається в матеріал, що сприяє подальшому рівномірному фарбуванню поверхонь. Глибина проникнення розчину залежить від його якості та відповідності стандартам ГОСТ. Склад часто використовується на старих, нетривких поверхнях. Залежно від типу проведених робіт також застосовується зміцнює грунтовка, яка краще пропускає повітря і добре підходить для внутрішньої обробки приміщень.
Не можна використовувати акрилову ґрунтовку для обробки чорних металів.

Нанесення акрилової грунтовки

Перед нанесенням матеріалу потрібно ретельно підготувати поверхню, на якій будуть проводитися будівельні роботи. Підстава необхідно висушити, очистити від пилу, бруду, масляних плям, а також зняти шари старої штукатурки і фарби. Грунтовка наноситься рівномірним шаром за допомогою кисті, валика або розпилювача.
Перед застосуванням сумішей варто уважно прочитати інструкцію з експлуатації.
Купувати ґрунтовку слід з розрахунку 150 мл на 1 кв.м. Перед використанням матеріал необхідно перемішати, а при необхідності можна додати невелику кількість води. Суміш рівномірним шаром наноситься на поверхню за допомогою валика. Швидкість висихання може варіюватися залежно від типу грунтовки і покриття, на яке вона наноситься. Акрилова грунтовка може висохнути вже через 2-4 години залежно від умов проведення робіт. Аналогічним чином наноситься другий шар, після якого поверхня готова і може бути використана для обробки іншими оздоблювальними матеріалами.