Деринат: інструкція із застосування.

«Деринат» - унікальне лікарський засіб, розроблений російськими вченими. Він є імуномодулятором, до складу якого входять молекули ДНК. Виготовлений препарат з біологічного матеріалу, отриманого з молок осетрових риб.
Звичайно, «Деринат» не можна назвати панацеєю від усіх хвороб, але діапазон його застосування надзвичайно широкий. Його можна використовувати як для дорослих, так і для новонароджених дітей. Препарат майже не має протипоказань. А головне, він не бореться з самою хворобою, він змушує організм боротися з нею. Допомагає захиститися від інфекції. «Деринат» випускається в декількох лікарських формах: - розчин у флаконах - 0,25% - розчин у флаконах-крапельницях - 0,25% - розчин для ін'єкцій - 1,5%. Для введення.

Область застосування

Спектр захворювань, при яких застосовується «Деринат», обширний. Це: - лікування і профілактика вірусних інфекцій; - ГРЗ; - риніт; - гайморит; - трофічні виразки; - незагойні рани при цукровому діабеті; - Гангрени; - обмороження і опіки; - Геморой; - запальні захворювання порожнини рота (стоматит та ін.); - Запальні захворювання в офтальмології; - хронічні запальні захворювання, бактеріальні та грибкові, слизових в гінекології; - ендометріоз, міома, ендометрит; - Простатит; - ревматоїдний артрит; - Передопераційний і післяопераційний періоди; - Туберкульоз легенів, запальні захворювання дихальних шляхів.

Способи та дози застосування

В якості профілактики грипу «Деринат» капають тричі на день у кожну ніздрю по дві-три краплі.
Для подібних цілей створена спеціальна форма пляшечки з вбудованою піпеткою. Це дуже зручно.
Якщо починається застуда або грип, потрібно закапати розчин в кожну ніздрю, від трьох до п'яти крапель, і повторити цю процедуру не менше шести разів, з проміжками в один або півтора години протягом першого дня. Далі закапувати по 2-3 краплі три-чотири рази на день. Курс лікування від 5 днів до 1 месяца.Прі таких захворюваннях, як гайморит, синусит або фронтит, виготовляють турундочки з вати, змочують їх в розчині «деринат» і вставляють на деякий час в ніздрі. Процедуру проводять один раз на шість часов.В випадку офтальмологічних захворювань капають по дві краплі «деринат» в кожне око вранці, в обід і ввечері. Лікування проводять протягом двох-шести тижнів, залежно від самочувствія.Для лікування запалення порожнини рота проводять зрошення кожні шість годин. При цьому витрачається один флакон на 2-3 полоскання. Тривалість курсу 5-10 днів.При ранах і зовнішніх ураженнях «Деринат» застосовують у вигляді примочок на хворі місця 3-4 рази на день. Тривалість курсу 1-1,5 месяца.Для лікування геморою роблять мікроклізмочкі (15-40 мл один раз на день, протягом 4-10 днів) з розчином «деринат», а при ураженнях слизової оболонки піхви застосовують ватні кульки, змочені в розчині «деринат» (5 мл на процедуру, один - два рази на день). Курс лікування до півтора недель.Прі призначення «деринат» у вигляді ін'єкцій, інтервал між введенням може становити до трьох діб. Пов'язано це з тим, що препарат накопичується в тканинах організму.
Ні в якому разі не погоджуйтеся на внутрішньовенні уколи« деринат »- це заборонено.
Ін'єкції слід проводити професійної медсестрі. Уколи можуть бути декілька хворобливими, тому введення препарату повинно бути повільним протягом однієї-двох хвилин. Перед введенням ампулу слід погріти в руці. Якщо є зараження хламідіями, стафілококами, ешеріхіями або хелібактеріямі, то ін'єкція «деринат» внутрішньом'язово або підшкірно направить фагоцити організму боротися з ними.

Особливі вказівки

.
Вагітним жінкам і в період годування груддю використання« деринат »у вигляді ін'єкцій категорично заборонено. Це практично єдине протипоказання у даного препарату.
Але є і хороша новина. «Деринат» для зовнішнього і місцевого використання вагітним жінкам застосовувати можна. А саме ця форма і оберігає нас від вірусів, гострих респіраторних захворювань та інших сезонних гидот. Незважаючи на те, що, препарат практично не має протипоказань, і випадків передозування не спостерігалося, необхідно перед лікуванням проконсультуватися з лікарем, прочитати анотацію з описом препарату та інструкцією застосування. Ціни в аптеках УкраіниРаствор для ін'єкцій 15 мг/5 мл фл. 5 мл, №5 - 550.00 грн.Раствор для зовнішнього застосування у флаконах - 115.00 грн