Як пов'язати красиве дитяче пальто.

Дитяче пальто - просто необхідна річ в холодну погоду, яка буде зігрівати ваше чадо. Однак щорічна покупка верхнього одягу може бути накладною для деяких сімей. В цьому випадку ви можете пов'язати пальто для дитини спицями самостійно.
Вам знадобиться
  • - спиці 4;
  • - спиці 5,5;
  • - тонка овеча шерсть;
  • - 6 гудзиків;
  • - тонка акрилова пряжа.
Інструкція
1
Перед тим як почати в'язати дитяче пальто спицями, приготуйте нитки. Змотайте разом одну вовняну нитку і дві акрилових. Визначте розміри майбутнього пальто. Головним параметром при цьому є зростання дитини. Знайдіть відповідну таблицю дитячих розмірів в довідниках з в'язання або в інтернеті і порівняйте з нею мірки, які ви зняли з фігури дитини. Наприклад, якщо зріст дитини становить 90-100 см, найбільш підходящим буде 98 розмір. Відповідно до нього при в'язанні спинки майбутнього пальто слід набрати 79 (+/- 10) петель, використовуючи спиці 5,5. Вибрати відповідний узор можна самостійно.
2
У кожному 16 ряду з обох сторін зменшуйте по одній петлі 5 разів. Почніть збавляти петлі для пройма, як тільки висота вироби складе 33 сантиметри. Збавляти по одній петлі потрібно в кожному другому ряду 6 разів. Після досягнення 49 сантиметрів закрийте 25 петель горловини і по 16 петель для кожного плеча.
3
Почніть в'язати праву поличку. Наберіть на спиці 47 петель. В'язати слід таким же візерунком, як і спинку. У кожному 16 ряду зменшуйте петлі з боку бокового шва по одній 6 разів. У кожному четвертому ряду закрийте по 3 петлі, щоб зробити отвори для гудзиків. Обведіть нитку навколо вказівного і великого пальців так, щоб вільний кінець у нитки став передньою стінкою петлі. Введіть праву спицю під передню стінку. Затягніть петлю, вийнявши великий палець.
4
Зробіть 6 «убавленій» для пройма на висоті 33 сантиметри. По досягненні висоти 43 сантиметра потрібно зняти 11 петель на допоміжну спицю. Зробіть виріз горловини, закривши 2 рази по три петлі і 2 рази по дві петлі. На позначці в 49 сантиметрів закрийте 16 петель для плеча. Зв'яжіть ліву поличку симетрично правій.
5
Приступите до в'язання рукавів. Наберіть на спиці 39 петель. Візерунок виберіть, як і у попередніх деталей. Зробіть з обох сторін сім додатків по одній петлі в кожному шостому ряду. В результаті ви отримаєте 53 петлі. По досягненні висоти 18 сантиметрів зробіть 6 «убавленій» в кожному другому ряду по одній петлі з обох сторін. Закрийте 3 рази по 5 петель з бічних сторін і 11 петель в центральній частині.
6
Щоб пальто вийшло красивим, зв'яжіть оригінальний комір. Наберіть на спиці 63 петлі. Зв'язавши 6 сантиметрів, закрийте з обох сторін 2 рази по одній петлі, після чого закрийте всі залишилися петлі.
7
Розпочніть складанні вироби. Проведіть обробку країв всіх деталей. Акуратно подверніте пов'язані бейки і пришити з виворітного боку. Ушийте в пройми рукава, пришийте комір. Пришийте по одній гудзики з зовнішньої сторони кожного рукава на манжетах і 4 гудзики вздовж кромки на лівій поличці так, щоб вони опинилися навпроти отворів на іншій стороні, і пальто вільно застібалося. Можна зробити пальто ще більш красивим, прикрасивши комір і манжети візерунками з мережива. Прикрасьте пальто контрастною обробкою, зробивши його, наприклад, картатим. Спробуйте пришити гудзики більш яскравого відтінку.