Як вибрати пряжу для дитячого пледа.

Молодій мамі і родичам буде приємно створити своїми руками щось для новонародженого, наприклад, плед. Він зможе захищати дитину в прохолодну погоду, зручний як накидка в колясці. Однак спочатку слід вибрати відповідну пряжу для в'язання.
Інструкція
1
Визначтеся, яким інструментом вам буде зручніше в'язати: гачком або спицями. Пам'ятайте, що надмірна товщина спиць і ниток може не дозволити створити бажаний візерунок. Виберіть підходящу для в'язання схему. Подумайте, якого кольору ви хочете пов'язати плед. Будьте терплячі і акуратні, щоб готове полотно виглядало однаково добре з обох сторін, були відсутні перекоси або затяжки.
2
Оберіть вид пледа. Він може бути досить повітряним і ніжним, що дозволяє прикрити малюка вдома, а також придатним для загортання або хрещення. Можна пов'язати теплий і щільний плед, відповідний в якості накидки або підстилки в колясці.
3
Приступите до вибору тканини для в'язання. Якщо ви плануєте зробити плед у вигляді легкої накидки, то бавовна стане найбільш вдалим вибором. Витрата залежатиме від товщини пряжі, а також візерунка (якщо планується зробити накидку зі складними, рельєфними візерунками, наприклад, косичками або шишечками, то потрібно підготувати більше матеріалу). Щоб зберегти первозданний вигляд пледа, не слід прати його в гарячій воді. Намагайтеся в'язати з невеликим запасом, наприклад, 105 на 105 см.
4
Спробуйте використовувати для в'язання Ангору з акрилом. Це м'яка, тепла і повітряна тканина, яка лягає в в'язці легко і красиво. Її можна використовувати для пледа в холодне і прохолодну пору року, особливо якщо ви турбуєтеся за те, що новонароджений малюк буде мерзнути на вулиці. Витрата можна визначити, зв'язавши спочатку зразок 10 на 10 см, після чого розрахувавши кількість тканини на весь плед. В'язати його краще в дві нитки.
Зверніть увагу
Завжди використовуйте пряжу з запасом. В цьому випадку вам не доведеться згодом шукати і докуповувати тканину іншого кольору, а також комбінувати наявні матеріали. Із залишків завжди можна пов'язати запасний різнокольоровий плед.
Корисна порада
Намагайтеся не використовувати для в'язання пледа пухнасту пряжу. Ворс та пух сильно лізуть, і їх частинки можуть потрапити дитині на тіло й обличчя. Уникайте синтетичних матеріалів, в них дитина не відчуватиме себе досить тепло і комфортно.