Сучасна альтернатива фарборозпилювача - електричний краскопульт.

Видів фарбувального обладнання сьогодні досить багато. І зовсім необов'язково, що це будуть традиційні кисті і валики. Сьогодні для більш рівного фарбування (особливо, якщо мова йде про великі площинах) частіше використовують фарборозпилювачі. Вони легкі в управлінню і здатні за лічені секунди надати рівну забарвлення і автомобілю, і дому. Однак прогрес не стоїть на місці, і виробники сучасної техніки пропонують відмінну альтернативу фарборозпилювача - електрокраскопульти.
Краскопульт активно використовується у всьому світі, на всіх будівельних майданчиках. Однак, щоб результат, якого ви можете добитися за його допомогою, вас тільки радував, необхідно правильно підбирати модель приладу. Зробити це не так і складно, адже фахівці вже давно розробили ряд рекомендацій, на що варто звертати увагу при пошуку електричного фарбопульта.

Електричний краскопульт: особливості

Отже, заміна фарборозпилювача - краскопульт - це прилад, який сприяє більш рівному нанесенню фарби на поверхню, не залишає шорсткостей і сприяє відчутної економії зусиль у процесі робіт. Сьогодні на ринку існують три основних види фарбопультів. Це: - електричні; - механічні; - пневматіческіе.Самимі сучасними в цьому списку вважаються електричні, так як вони максимально зручні в експлуатації і помітно могутніше інших видів. Крім того фарбопульти ще зазвичай поділяють по габаритам і галузі використання. Зазвичай виділяють: - промислові; - битовие.Первий варіант зазвичай використовують на великих виробництвах. Пов'язано це з тим, що вони мають досить високою потужністю. В результаті такі фарбопульти справляються зі своєю роботою на порядок швидше. Зазвичай такі прилади зазвичай більш великих розмірів, ніж компактні моделі, тому в побуті використовувати їх вкрай неудобно.Битовие варіанти відмінно справляються зі своїм завданням на невеликій області застосування. Особливо гарні такі фарбопульти для роботи над важкодоступними місцями і угламі.Електрокраскопульт - відмінний варіант. забезпечує якісне нанесення і фарби, і антикорозійного покриття (в тих випадках, коли потрібно забарвлення поверхні саме спеціальним розчином). Пристрій такого приладу виглядає наступним чином. Краскопульт має ємність, в якій звичайно знаходиться окрашивающий розчин, також у такого приладу є спеціальний поршень, що виштовхує фарбу назовні. Руху поршня призводять до всмоктування фарбувального матеріалу зі спеціальної ємності (судини) в камеру циліндра. Фарба проходить спеціальний фільтр при цьому. Природно, що у електричного фарбопульта повинна бути і розетка, за допомогою якої він буде приєднуватися до електромережі. Також у такого приладу зазвичай є спеціальний регулятор, що допомагає дозувати фарбу і сприяючий суттєвої економії витратного матеріалу.
Слід враховувати, що перед кожним використанням необхідно перевіряти цілісність деталей, а також те, наскільки щільно вони один з одним з'єднуються.
Також в комплекті можуть йти різні щітки. Вони необхідні для очищення як самого фарбопульта, так і його деталей після використання. Також є спеціальна змазка, яка допомагає підтримувати прилад в робочому стані і при цьому не містить силікону, що дозволяє їй контактувати з фарбою без проблем. Вискозиметр приладу допомагає визначати в'язкість фарби або лаку. Така функція сприяє більш рівномірному фарбуванню, так як при необхідності фарбу можна зробити рідшою. В комплекті зазвичай є ще й ключ, що дозволяє швидко розбирати і збирати прилад. Бачок побутового фарбопульта невеликий - близько чверті літра. Однак не варто засмучуватися через настільки малих розмірів. це навпаки стає помітною перевагою, особливо при митті бачка після використання. Згідно відгуками людей, що використовують такі прилади, знайти вийшли з ладу деталі не складає особливої проблеми. Їх можна придбати як на будь-якому будівельному ринку, так і замовити через інтернет.
Фахівці рекомендують перед покупкою уважно вивчити супровідну документацію до приладу. там зазвичай прописана вся комплектація приладу. якщо раптом чогось не передбачено, можна відразу ж придбати відсутню.

Виробники фарбопультів

Моделей електричних фарбопультів від різних виробників на ринку дуже і дуже багато. Однак досвідчені експерти і виконроби рекомендують вибирати тих виробників, що мають світове ім'я і незаплямовану репутацію в світі будівництва. Адже саме відомі марки прагнуть до того, щоб зробити свою продукцію максимально зручною та корисною. З відомих марок зазвичай називають Grago, Bosch, Wagner і т.д. Вони сьогодні пропонують кілька різних модних і високоякісних варіантів краскопультов.Краскопульты високого тиску працюють так, що всередині у них фарба набирається з великим тиском, але до виходу тиск зменшується. Це сприяє більш акуратному і м'якому окрашіванію.Краскопульти низького тиску споживають менше повітря, ніж ті, що володіють високим тиском. У зв'язку з цим можнозаметіть відчутну економію лакофарбового средства.Краскопульт середнього тиску являє собою найбільш ефективну модель за рахунок більш рівномірного распределнія тиску всередині прібора.Вибірая електрокраскопульти, звертайте увагу на розмір сопла. Так, наприклад, чим менше зернистість фарби, тим менше повинен бути діаметр сопла. Якщо сравніавать, то для акрилової фарби цілком достатньо форсунки розміром 1,5 мм, а ось для рідкої шпталевкі знадобиться вже форсунка не менше 2 мм. У зв'язку з цим бажано придбати додатково і змінний набір насадок.

Вартість електричного фарбопульта

На ціноутворення фарбопультів безпосередньо впливають і технічні характеристики приладу, і його зовнішній вигляд, і зручність його експлуатації. Середня ціна за хороший краскопульт в середньому коливається в межах від 3 000 до 5 000 р. Звичайно ж, є моделі і подорожче. Але ті, що знаходяться в зазначеному ціновому діапазоні досить непогано справляються зі своїми обов'язками.