Пластикові та алюмінієві двері: види, способи виготовлення, порівняння цін.

Пластикові та алюмінієві двері встановлюються переважно у виробничих, офісних і житлових приміщеннях. Залежно від частоти використання та характеристик офісу або квартири вибирається відповідний матеріал. Алюмінієві двері частіше використовуються в місцях, де спостерігається велика прохідність людей, оскільки вироби з даного матеріалу витримують великі навантаження. Пластикові двері частіше встановлюються в офісах.

Пластикові двері

В квартирах пластикові двері часто встановлюються в якості вхідних на балкон або лоджію. Також вони часто використовуються в приватних будинках і встановлюються на вході в адміністративні або торгові помещенія.К основних переваг дверей, виготовлених з ПВХ, можна віднести: - рівень теплоізоляції; - міцність конструкції; - якість шумоізоляціі.В Залежно від галузі застосування, розрізняють вхідні, балконні та міжкімнатні двері. Залежно від призначення змінюються будова та закривають механізми вироби. Міжкімнатні двері мають високу стулку, а ручка встановлюється з обох сторін. Рами можуть відрізнятися за способом відкриття: розсувні, обертові, розкладні. Залежно від місця використання буде вибиратися та чи інша конструкція.Ізготовленіе пластикових дверей має технологічні схожості з виробництвом пластикових вікон. На першому етапі починається різка армуючого профілю і хлистів для покриття з ПВХ в відповідно до необхідних розмірів і вимогами замовника. Потім проводиться фрезерування отворів для дренажу, щоб уникнути затримку вологи усередині дверної рами. Після чого виготовляється і закріплюється металевий профіль двері. Потім проводиться підготовка отворів під замки, ручки та планки безпосередньо на вже зібраної дверній рамі. Міжкімнатні пластикові двері можуть мати ручку-скобу або ручку з натискним гарнітуром. Далі виробляється фрезерування торцевій частині імпоста, який виробляється на спеціальному імпостні верстаті. Проводиться його обробка і установка в майже готове ізделіе.Затем проводиться зварювання профілю, рами і ПВХ. Виконується зачистка на спеціальному Зачистной обладнанні, збирається дверний поріг. Потім проводиться кріплення петлею на дверну стулку. Далі перевіряється працездатність встановлених механізмів і кріпиться замкова планка. На останньому етапі виготовлення проводиться скління продукту, після чого він доставляється до замовника.
Вироби з ПВХ можуть бути поставлені самостійно - їх монтаж мало чим відрізняється від установки інших типів дверних конструкцій.

Алюмінієві двері

Алюмінієві двері встановлюються там, де спостерігається велика прохідність: в магазинах, торгових центрах, офісах. Даний тип дверей відрізняється від ПВХ тим, що він може витримувати великі навантаження, т.к. алюміній більш довговічний і стійкий до зовнішніх впливів. Двері з даного матеріалу розраховані на велику кількість відкриттів. Іншою особливістю вважається візуальна легкість дверної конструкції - ширина профілю двері значно тонше пластікового.Алюмініевие двері можуть бути розділені на «холодні» і «теплі». Перша різновид виготовляється без спеціального термомоста і подібні вироби використовуються на вході в різні торгові приміщення і магазини. Також різновид «холодних» дверей використовується в алюмінієвих перегородках. «Теплі» алюмінієві двері мають спеціальну вставку - термомост, яка перешкоджає попаданню холодного повітря в приміщення. Такі двері встановлюються у виробничих приміщеннях, де існують високі вимоги по теплозащіте.Алюмініевие рами виготовляються з однорідного полотна, яке забивається заповнювачем (стільниковим або скляним). Стільникове заповнення робить матеріал більш легким і знижує вартість кінцевого продукту. Іноді при виробництві використовується триплексное скло, що складається з двох шарів і прошарку з пластика між ними. Широко застосовуються протипожежні алюмінієві двері, які становлять цілісну конструкцію із сполучених між собою внутрішніх і зовнішніх профілів, обшитих вогнетривкими планками.

Порівняння і ціни

Незважаючи на те, що алюмінієві конструкції є більш міцними, здатні захищати від холоду, невибагливі в обслуговуванні і довговічніші, даний тип конструкції менш популярний через свою високу вартість. Різниця в ціні алюмінієвих і пластикових дверей значна. Вироби із пластику - дешевший варіант, який добре підійде для установки міжкімнатних і балконних рам.
Там, де потрібні більш міцні конструкції, слід встановлювати алюмінієві двері.
Серед явних недоліків пластикових конструкцій можна відзначити їх електростатічность - пластикові двері легко притягують пил. Також при установці пластикових матеріалів виникає проблема надмірної вологості в приміщенні, т.к. притвор стулки пластикового профілю близький до герметичному. Серед недоліків алюмінієвих конструкцій відзначають токсичність використовуваних барвників, а тому дані двері найчастіше незастосовні в житлових приміщеннях.