Застосування крапель і мазей для очей.

Нерідко різні захворювання очей супроводжуються лікуванням за допомогою спеціальних мазей і крапель. При цьому не всі знають, як правильно їх необхідно застосовувати. Корисні поради допоможуть вам у цьому.

Основні заходи обережності

Після і перед застосуванням крапель і мазей для очей ретельно мийте руки. Якщо ви допомагаєте комусь закопувати лікарський засіб, використовуйте одноразові рукавички. Придбати їх можна в аптеці.
Навіть після маніпуляцій в рукавичках обов'язково помийте руки.
Перед застосуванням очних крапель переконайтеся, що тюбик або дозатор чистий. Ця умова допоможе уникнути інфікування. Пам'ятайте: бактерії досить легко можуть потрапити в очі і викликати запальний процесс.Нікогда необхідності не використовуйте чужі мазі і краплі для очей. Якщо у вас є очна інфекція, обмежте використання контактних лінз під час лікування.

Застосування

При початковому використанні лікарського засобу можна відчути незначне поколювання. Незабаром воно пройде. При закладанні мазі або закапуванні цілком природно відчувати присмак лікарського засобу під рту.Глазние мазі і краплі можуть супроводжуватися низкою побічних ефектів. Використовувати правильно подібні медикаменти необхідно строго за призначенням.
Щоб не завдати шкоди очам, застосовуйте очні мазі і краплі тільки за приписом лікаря.
В перервах між застосуванням очні мазі і краплі зберігають строго за інструкцією, певний період часу. Найчастіше дані препарати слід прибрати в холодильну камеру.

Основні функції очних мазей і крапель

Очні мазі і краплі в основному служать як доставки певних медикаментів. Крім цього подібні препарати можуть надавати зволожуючу і заспокійливу дію. Певні очні мазі і краплі відмінно справляються зі сльозотечею, сверблячкою і почервонінням. Захворювання, при яких застосовують краплі і мазі для очей: Синдром сухого ока. Зазвичай цією недугою страждають люди, які носять контактні лінзи. Для профілактики дуже часто застосовують звичайний сольовий розчин. Його концентрація повинна відповідати сльозі. Даний засіб чудово допомагає при лікуванні синдрому сухого ока. Кон'юнктивіт (почервоніння ока). Для даної проблеми найчастіше призначають мазь або каплі.Аллергія. У лікуванні даного захворювання допомагають краплі для очей на основі протинабрякових, протизапальних або антигістамінних препаратів. Глаукома. При лікуванні цієї патології застосовують краплі для очей, які знижують внутрішньоочний давленіе.Іріт. Це запальний процес райдужки. Лікують його за допомогою різноманітних медикаментів у вигляді очних крапель.