Як грати з дитиною в 1 рік.

Перші роки життя немовляти дуже цінні для його майбутнього, тому постарайтеся приділити більше часу для занять з малюком. Гра - це важливий фактор у розвитку дитини. Під час ігор розвивається дрібна моторика, поліпшується пам'ять і формується творче мислення малюка.
Вам знадобиться
  • Кубики, пазли, пірамідка, сортер, дитячі книги, диски з музикою, пластилін, пальчикові фарби
Інструкція
1
Подбайте, щоб у дитини крім ляльок і зайчиків була достатня кількість розвиваючих іграшок. Кубики, сортери, великі пазли, пірамідки і різноманітні конструктори допомагають розвивати пам'ять, логіку, мова, творче і просторове мислення дитини.
2
Добре розвивають дрібну моторику спільні заняття з пластиліном. Навчіть малюка найпростішим речам: скачати з пластиліну кульку або зробити «ковбаску».
3
Малюйте разом з малюком, це допоможе йому краще розвинути творче мислення, пам'ять і виховати естетичне сприйняття світу. Навчіть малюка розрізняти кольори і відтінки. Почніть свої уроки малювання з використання пальчикових фарб. Завдяки своєму безпечному для здоров'я складом, вони відмінно підходять для юних художників, навіть якщо раптом малюк вирішить перевірити їх на смак.
4
Важливо із самого раннього дитинства прищепити дитині любов до книг. Хороші добрі книги - обов'язкові для повноцінного виховання малюка. Вони допомагають розвивати мислення і фантазію дитини, роблять його словниковий запас більш багатим і різноманітним.
5
З самого народження приобщайте крихітку до прекрасного світу музики. Познайомте його з дитячим репертуаром, потім перейдіть до шедеврів великої класичної музики, особливо прихильно діти ставляться до творів Чайковського, Шуберта і Вівальді.
6
Пізнавати світ добре під час прогулянок на вулиці. Не потрібно весь час сидіти в колясці або обмежуватися знаходженням на дитячому майданчику. Дозвольте малюкові поторкати квіти і травичку, покопатися в піску в своє задоволення і навіть погладити сусідську кішку. Супроводжуйте прогулянку бесідою, коментуйте все що бачите, розповідайте дитині про рослини, деревах, машинах і будівлях, повз які ви проходите.
Корисна порада
Спільні ігри з однорічною дитиною не повинні бути довгими і нудними. Малюк ще не вміє протягом тривалого часу зосереджуватися на якомусь одному занятті, що не примушуйте його, просто перемкніть увагу на інший вид діяльності.