Як налаштувати еквалайзер. Як налаштувати еклолайзер на комп'ютері.

Фахівці, що працюють зі звуком, налаштовують еквалайзери, довіряючи власним слуху. Такий підхід цілком зрозумілий: на будь-якому пристрої і в будь-якому приміщенні зробити звук чистим і якісним можна тільки виходячи з навколишнього оточення. Для непрофесіоналів же кілька порад про те, як налаштувати еквалайзер, будуть вельми корисні.
Інструкція
1
Будь еквалайзер умовно можна розділити на три типи частот: верхні, середні, низькі. Кожному типу відповідають декілька регуляторів, що відповідають певному рівню герц. Щоб налаштувати еквалайзер, включіть музику на комфортної гучності. Перш за все, приберіть зайве посилення будь-яких частот, що виражається в хрипах. Звук повинен бути чистим і ясним, а не ріжучим слух. Також слід орієнтуватися на особистий смак. Приміром, хтось любить м'який бас, хтось жорсткий, хтось дуже низький. У всіх випадках налаштуйте комфортне звучання всіх рівнів частот.
2
Налаштувати еквалайзер слід залежно від звучала музики. Якщо влаштовується вечірка, гості якої люблять естрадні пісні, то підсильте середні частоти, щоб виділити голос виконавця і спів. Якщо ж, наприклад, основна частина музики складатиметься з танцювальних ритмів, то середні частоти, навпаки, слід знизити і підняти високі і низькі.
3
Найчастіше налаштовані фахівцями еквалайзери зовні виглядають як хвиля-синусоїда. Її піки припадають на високі і низькі частоти, а провал - на середні. З такою налаштуванням звук стає чистішим. Але можна вирівняти еквалайзер і по-іншому, якщо, наприклад, в приміщенні особлива акустика і планування. Таким чином, щоб правильно налаштувати еквалайзер, можете наслідувати прикладам фахівців по звуку, а можете довіритися своєму слуху. Адже, зрештою, музику слухаєте ви, і її звуки повинні бути до душі, перш за все, вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=krzcOQrlLqc