Як боротися з гусеницями.

З настанням тепла садову ділянку починають заселяти різні комахи, багато з яких здатні завдавати непоправної шкоди розсаді. Одними з них є гусениці всіляких видів. Необхідно заздалегідь підготуватися до боротьби з цими непроханими гостями.
Інструкція
1
Спробуйте позбутися шкідників механічним способом. В цьому випадку гусениці збираються вручну. Комахи потребують вологи, тому можна заздалегідь підготувати пастки, розмістивши між грядок листя лопуха або капусти, змочені у фруктовому соку або пиві. Таким чином, вийде прохолодна і сира годівниця для гусениць. Днем шкідники почнуть заповзати в заготовлену пастку. Зберіть їх і потім знищіть в мильному або сольовому розчині.
2
Скористайтеся суперфосфатом в якості захисту від шкідників. Насипте його в три смуги навколо рослин, приблизно на 15 сантиметрів від стебел. Цей препарат буде вбирати живлющу вологу з поверхні землі і рослин, а також тел гусениць, що призведе до їх поступового вимирання. Істотним мінусом методу є те, що процедуру доведеться повторити знову після дощу. Також дещо ускладниться процес поливання рослин.
3
Зверніться до екологічного методу боротьби з шкідниками. Спробуйте залучити на ділянку їх природних ворогів, наприклад їжаків, шпаків, трясогузок, сойок та дроздів. Можна спорудити невелику водойму для залучення жаб, годівниці і шпаківні для птахів, частування у вигляді корму або молока для їжаків. Але при цьому дотримуйте міру: як тільки проблема гусениць буде вирішена, краще відразу обмежити перебування харчуються ними тварин на ділянці, інакше вони самі візьмуться за вашу розсаду.
4
Обробіть рослини за допомогою хімікатів. При цьому зазвичай застосовується метальдегід. Будьте вкрай обережними, оскільки хімічні препарати здатні завдавати непоправної шкоди людям і домашнім тваринам. Ретельно мийте перед вживанням овочі та фрукти з обробленого хімікатами ділянки. Також Обгородіть оброблену ділянку, щоб туди не заходили домашні тварини та інші люди.
Інфляція, зумовлена знеціненням грошей, економічна реальність і об'єктивний процес. Перемогти її не вдається навіть видатним економістам, що стоять біля керма державних владних структур, тому боротися з нею не має особливого сенсу - краще спробувати звести нанівець або хоча б зменшити її негативний вплив на вашу купівельну спроможність.

Інфляція і особисті фінанси

Вважається, що висока інфляція стимулює громадян не збирати гроші під матрацами, а вкладати їх, стимулюючи розвиток економіки. Відбувається це тому, що, намагаючись врятувати наявні грошові кошти від знецінення, громадяни несуть їх, найчастіше, в банки і кладуть на депозитні рахунки, прибутковість яких нехай ненабагато, але вище інфляції. Ці кошти банки, в свою чергу, використовують, в тому числі, для кредитування комерційних підприємств, різних бізнес-проектів, видаючи їх під відсотки, в декілька раз перевищують інфляцію.Куда вкласти вільні кошти, щоб врятувати від інфляції, залежить від суми. Якщо вона невелика, можна придбати продукти харчування тривалого зберігання або будівельні та оздоблювальні матеріали для давно планованого ремонту. В тому випадку, коли ця сума обчислюється кількома сотнями тисяч рублів, від знецінення її врятує депозитний рахунок в надійному банку. Втім, з урахуванням останніх подій, коли Центральний Банк відкликає ліцензії із завидною постійністю, це вкладення теж ризикована, хоч банківські вклади і захищені страховкой.Чтоби не тільки зберегти, а й примножити кошти, незважаючи на інфляцію, інвестувати їх слід в активи з більш високою прибутковістю: цінні папери, акції, інвестиційні фонди і пр. При цьому слід врахувати, що, як правило, висока доходність обумовлена і більш високими ризиками, пов'язаними з неповерненням вкладених сум. Крім того, такі вкладення зажадають і додаткових фінансових знань. В цьому випадку доцільно скористатися послугами незалежних фінансових експертів.

Як не залежати від інфляції

У Росії, де досвід вільного підприємництва обчислюється парою десятиліть, інфляційні процеси ще сприймаються громадянами як некерована стихія. Між тим, західні експерти давно розробили рекомендації щодо цього. Вони кажуть, що найкращим захистом від інфляції, що дозволяє почувати себе впевнено в будь-який час, є тільки ваш особистий талант. Якщо вам вдасться стати затребуваним фахівцем в будь-якій області - юристом, музикантом, каменярем, перукарем - ви ніколи не залишитеся без роботи і завжди будете диктувати свої условія.Другой шлях - власний бізнес і прикладена до цього здатність талановито керувати ним. Затребувані в будь-який час товари та послуги, які зможе запропонувати споживачам ваше підприємство, це найнадійніший захист від інфляції.