Як повернути аккаунт.

В даний час акаунти користувачів на різних інтернет-ресурсах часто стають предметом крадіжок зловмисників. Однак не варто думати, що доступ до сайту в такому випадку втрачається раз і назавжди. Повернути його допоможе простий алгоритм дій.
Інструкція
1
Повернути вкрадений аккаунт практично на всіх поштових сервісах можна по одному і тому ж алгоритму. Відкрийте головну сторінку поштовика і клікніть по посиланню «Забули пароль?» Введіть адресу електронної пошти, доступ до якої був втрачений і натисніть «Далі». Вам буде запропоновано декілька варіантів відновлення вашого профілю - за допомогою відповіді на секретне питання, отримання пароля на вказаний номер мобільного телефону або вказівки додаткових e-mail адрес. Незалежно від того, який спосіб ви оберете, в підсумку вам буде надано новий тимчасовий пароль для входу в аккаунт.
2
Зверніться за допомогою до адміністрації ресурсу, якщо у вас не вийшло відновити доступ до аккаунту своїми силами. Вас попросять підтвердити свою особистість, після чого повідомлять нові логін і пароль для входу на ресурс. Особливо строго особистість користувача перевіряється адміністрацією соціальних мереж і електронних платіжних систем. Там користувачам пропонується вказати свої паспортні дані, фотографію на тлі сторінки сайту, потрібно обов'язково мати доступ до зазначеного при реєстрації номером мобільного телефону. В даному випадку відновлення доступу до сторінки може затягнутися на тиждень або більше - цей час потрібен для перевірки ваших даних.
3
Придумайте новий пароль до вашого аккаунту. Не допускайте попередніх помилок і не вказуйте занадто легку комбінацію. Найбільш оптимальною довжиною пароля вважається 8-10 символів, включаючи великі та малі літери, а також цифри. Не залишайте пароль в доступному місці на комп'ютері, обов'язково ховайте його, а краще запам'ятовуйте напам'ять. Якщо навіть ви забудете його, вам буде простіше пройти процедуру отримання нового пароля, ніж відновлення доступу до всього аккаунту. Обов'язково встановіть додатковий пароль на вхід в систему, щоб запобігти спробі інших користувачів заволодіти вашою особистою інформацією.