Як вивести гроші з Qiwi.

Електронна платіжна система «Ківі» дуже популярна. Вона доступна, проста в обігу і багатофункціональна. Крім того, крім здійснення платіжних операцій, користувачі можуть також вивести з системи готівкові кошти.
Інструкція
1
Виведіть гроші з вашого рахунку Qiwi допомогою системи Contact, призначеної для здійснення різних грошових операцій. Щоб зняти готівку, авторизуйтесь на сайті і заповніть форму з даними про одержувача, регіоні, місті і відділенні банку, в якому буде отриманий переклад. Через 1-3 дні зверніться з паспортом в пункт видачі і заберіть гроші за вирахуванням комісії, яка складе приблизно 2,5%. Подібно Contact діють також системи Unistream, PrivatMoney і Anelik. Виберіть ту з них, з якою вам найбільш зручно і вигідно вивести гроші.
2
Спробуйте вивести готівку на банківську карту. Скористайтеся для цього сервісами, які надають ківі-гаманець, і міжнародними платіжними системами: Maestro, MasterCard або Visa. За допомогою картки Visa можна буде вивести гроші навіть за умови того, що вона зареєстрована в банку однієї з країн ближнього зарубіжжя. Щоб здійснити переказ, достатньо лише знати номер карти і термін дії. Гроші зазвичай надходять на неї протягом 5 днів.
3
Проведіть переказ грошей з гаманця «Ківі» на рахунок одного з російських банків. Для цього необхідно знати його номер. Заповніть на сайті просту форму, і ви зможете отримати гроші на свій рахунок практично моментально. Дізнайтеся заздалегідь, який відсоток буде утримуватися від суми в самому банку. Даний варіант підходить для тих, хто не має дебетової або кредитної карти.
4
Будьте обережні при обміні коштів з електронного гаманця «Ківі» на готівку та іншу валюту через приватні обмінники. Уважно перевіряйте відгуки їхніх попередніх клієнтів. Скористайтеся ресурсом bestchange.ru, який відображає найбільш вигідні курси обміну і сервіси, яким можна довіряти.
Корисна порада
У розділі «Звіти» ви зможете відслідковувати всі операції. При необхідності можна роздрукувати платіжне доручення із зазначеними в ньому деталями операції.