Як впливає інтернет на людину.

Щоденне користування інтернетом здатне впливати на людину далеко не найкращим чином. Нерідко це призводить до появи різних проблем зі здоров'ям і навіть до психічних розладів.
Інструкція
1
В відповідності з останніми дослідженнями в даній області, інтернет здатний викликати у людини сильну залежність. Багато користувачів насилу контролюють проведений за комп'ютером час. Нерідко вони навіть обіцяє собі зменшити його і завершити програму, але не знаходять сил це зробити і навіть сердяться, якщо хтось намагається відвернути їх від комп'ютера.
2
Різноманітні цифрові захоплення, наприклад, мережеві ігри, перегляд або прослуховування музики онлайн і серфінг в соціальних мережах буквально затягують людину, змушуючи відсувати на другий план інші справи. Не дивно, що при відповіді на питання про те, що робив користувач в той чи інший час, він бреше і називає зовсім інші заняття: навчання, роботу з документацією і т.д.
3
Якщо інтернет перетворюється на щоденну звичку, людина стає розсіяним, починає думати про те, як швидше повернутися у віртуальний світ. Він частіше замислюється про те, як пройти рівень в грі або кому з друзів написати. Якщо хтось намагається втрутитися в плани людини посидіти за комп'ютером, він починає відчувати роздратування, стає нервовим і відчуженим.
4
За відсутності доступу в інтернет залежний від нього людина починає відчувати себе безпорадним, нездатним упоратися з тими чи іншими завданнями своїми силами. У таких людей стає все менше друзів у реальному житті, оскільки шукати «френдів» і заводити нові знайомства вони воліють в інтернеті.
5
Люди, які проводять багато часу за комп'ютером, поступово починають відчувати й інші проблеми зі здоров'ям. У них погіршується зір, з'являється викривлення хребта, тіло стає більш гладким, а шкіра набуває блідий і тьмяний відтінок. Такі люди схильні до частих застуд і просто відчувають себе незатишно при спілкуванні з оточуючими в реальному світі.