Як і хто винайшов інтернет.

Днем народження інтернету прийнято вважається 29 вересня 1969, коли між двома вузлам мережі ARPANET, розташованими на відстані 640 км одна від одної було встановлено зв'язок. Однак сам керівник проекту ARPANET Боб Тейлор стверджує, що створена на замовлення міністерства оборони США мережу і близько не була схожа на інтернет.
Інструкція
1
По-перше, треба визначитися, якими характеристиками має володіти якась подія, щоб його можна було вважати початком інтернету. Отже: - інтернет - це мережа мереж, тобто з'єднання повинно відбутися між мережами; - при цьому прямий зв'язок повинна встановиться між окремими комп'ютерами; - інтернет передбачає спілкування людей один з одним; - інтернет - це не теорія, це фактичне собитіе.Несколько теорій виникнення інтернету відповідають всім цим параметрам, але офіційна дата 29 жовтня 1969 - ні.
2
Більшість дослідників вважає, що про появу інтернету можна говорити з того моменту, коли був розроблений і вперше застосований протокол передачі даних TCP/IP, який є основою всіх сучасних мереж. Цей протокол був розроблений на початку 70-х років в Каліфорнії групою вчених під керівництвом Стіва Крокера. Найбільш відомий розробник цього протоколу Вінтон Серф. Протокол був вперше випробуваний в середині 1975 року народження, саме тоді кілька комп'ютерних мереж різних інститутів, причому не тільки американських, були об'єднані в одну мережу.
3
Інша теорія заявляє, що інтернет з'явився не завдяки розвитку комп'ютерних мереж, але завдяки телекомунікаційним компаніям, які розробили ряд технологій і надали інфраструктуру для інтернету. Так, телекомунікаційна компанія AT & T Bell Labs розробила операційну систему UNIX, яка стала основною серверної системою, мова С, на якому були написані всі перші інтернет-додатки, нарешті, саме ця компанія ще 1962 року передавала перші цифрові повідомлення.
4
Деякі вважають, що інтернет це не протоколи передачі даних, і не телекомунікації - це додатки, які дозволяють користувачам комп'ютерів спілкуватися. Відповідно до цієї теорії можна вважати, що інтернет веде свій початок від винаходу Рея Томлінсона 1972 року. Він винайшов електронну пошту, придумавши спосіб відправки електронних повідомлень між різними комп'ютерами. Саме Томлінсон запропонував використовувати знак @ як позначення відправки повідомлення.
5
Ще одна теорія заявляє, що перший інтернет виник в 1975 році, коли були об'єднані мережу ARPANET і мережа Ethernet, розроблена в лабораторіях компанії Xerox. Причому з'єднання було здійснено за допомогою протоколу PUP, також розробленого Xerox.
6
Таким чином, не можна назвати одного винахідника інтернету і не можна назвати точну дату, коли інтернет з'явився. Історія інтернету - це не історія телекомунікацій, додатків, протоколів, це історія епохи розвитку інформаційних технологій, до створення яких доклали руку безліч вчених і програмістів.