Як відкрити банківський рахунок.

Відкриття банківського рахунку мається на увазі багатьма кредитними продуктами, які ви можете використовувати: банківськими картами, депозитами, кредитами та рядом інших. Тому краще виходити з того, який вас цікавить. Є, втім, і розрахункові рахунки, які до названих банківським продуктам не прив'язані.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - особистий візит до відділення банку;
  • - гроші на перший внесок, якщо він потрібен, або сума депозиту;
  • - додаткові документи, що ідентифікують вас і підтверджуючі вашу платоспроможність, якщо оформляється кредитний продукт.
Інструкція
1
Після того, як ви вибрали банк і той чи інший його продукт, пов'язаний з відкриттям рахунку, в робочий час зверніться в його найближчого відділення (філія, офіс), що працює з фізичними особами. Повідомте операціоністу про своє бажання завести конкретний продукт або попросіть проконсультувати вас про можливі варіанти. Задайте всі питання, які для вас залишилися нез'ясованими при попередньому зборі інформації (наприклад, на сайті банку) .Попросіте для ознайомлення типовий текст договору щодо цікавить продукту (розрахункового рахунку, депозиту, кредиту тощо) і тарифи банку на все, що пов'язано з його обслуговуванням. Особливу увагу приділіть написаному дрібним шрифтом. Просіть роз'яснень, якщо щось незрозуміло.
2
Якщо ви не знайшли протипоказань до використання обраного продукту, можете приступати до оформлення відносин з банком.Еслі ви не просите кредит, з документів від вас буде потрібно тільки паспорт. При бажанні ж взяти у банку в борг співробітники того зазвичай захочуть побачити додатковий документ (водійські права, закордонний паспорт, свідоцтво про присвоєння ІПН та ін., Найчастіше щось одне на вибір) і підтвердження доходу (довідка з роботи формою 2НДФЛ, довільна або за формою банку, історію надходжень на рахунки в інших банках і под., можливі й інші варіанти залежно від політики банку).
3
Додатковою умовою відкриття рахунку може бути внесення на нього певної суми грошей: незнижуваного залишку, комісії за річне обслуговування (або випуск банківської карти) або просто мінімального першого внеску. При відкритті депозиту (так називається рахунок, на який ви вносите вільні гроші, передані банку в тимчасове користування за винагороду у вигляді відсотків) залежно від його умов вноситься вся сума або перший платіж не менше певної сумми.По завершенні всіх формальностей рахунок відкритий. Але якщо він прив'язаний до банківської карти, буде потрібно час на її випуск, як правило, порядку тижні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X_4nC08QLq8
Ведення бізнесу в сучасних умовах неможливо уявити без здійснення безготівкових розрахунків, та й зарплату давно вже не видають в касі за місцем роботи. Щоб відкрити банківський рахунок у Москві, вирішите, для яких цілей він вам необхідний. Існує кілька основних видів рахунків: поточний, депозитний, позиковий, картковий, розрахунковий. Процедура відкриття банківського рахунку незмінна в будь-якому випадку, але склад і кількість документів, які необхідно надати банку, можуть різнитися.
Інструкція
1
Якщо ви хочете позбутися від проблеми зберігання грошей під матрацом, то заведіть рахунок у банку. Він допоможе забезпечити не тільки збереження грошей, але і можливість керувати ними в будь-якій точці світу.
2
Зберіть усі необхідні документи. Якщо ви вирішили відкрити депозитний, позичковий або картковий рахунок, то вам знадобляться паспорт і свідоцтво з податкових органів. Для розрахункового та поточного рахунків, крім вищевказаних документів, необхідно принести: - завірені нотаріусом копії документів про державну реєстрацію; - Заява на відкриття рахунку, підписана індивідуальним підприємцем або посадовими особами організації, які мають право підпису; - Завірені нотаріусом копії установчих документів (для юридичних осіб); - Завірена нотаріусом картка із зразками підпису та отті¬ском друку; - Наказ про призначення директора підприємства (для юридичних осіб) і головного бухгалтера.
3
Зверніться з документами в банк, що знаходиться в Москві. Кожен банк здійснює свою політику, тому може знадобитися і розширений пакет документів. Це можуть бути довідки про доходи всіх членів сім'ї, свідоцтво про укладення шлюбу, свідоцтва про право на власність і пр.
4
Заповніть анкету клієнта, надану працівниками банку. Мета анкети - отримання основних відомостей про власника рахунку. Якщо ви відкриваєте депозитний рахунок, то необхідно укласти договір банківського вкладу.
5
Співробітники банку відкриють для вас рахунок і видадуть вам пластикову карту для карткового (дебетового) і позичкового (кредитного) рахунків, а чекову книжку - для розрахункового та поточного.
6
Підключіться до послуги «Інтернет-банкінг», яка дозволить вам отримувати інформацію про вашому рахунку і виконувати надалі різні операції через інтернет, де б ви не знаходилися.
7
Протягом трьох днів ви зобов'язані проінформувати податкову службу про відкриття розрахункового рахунку. Якщо не виконати дане зобов'язання, вас чекає штраф на пристойну суму.