Як вивести канабіноїди.

Вживання будь-яких наркотиків, навіть легких, може створити масу проблем. Канабіноїди здатні накопичуватися в різних тканинах і органах. Хочете швидше очистити свій організм від надійшли в нього шкідливих речовин - прикладіть до цього зусиль.
Вам знадобиться
  • - звичайна або мінеральна вода, трав'яний чай, березовий сік;
  • - кавун;
  • - нежирна їжа, багата клітковиною.
Інструкція
1
Підступність канабіноїдів полягає в тому, що з організму вони виводяться вкрай повільно. Вони є жиророзчинними сполуками і здатні закріплюватися на клітинних мембранах. Канабіноїди, які надійшли в організм шляхом вживання неякісних наркотиків, здатні залишатися в ньому протягом шести місяців.
2
Вдарте по канабіноїдів спортом. Ці речовини виводяться разом з потом і сечею, а якщо ви будете вести активний спосіб життя, то прискорити цей процес. Найпростіший засіб, що не вимагає від вас ніяких талантів або наявності спортивних снарядів - біг. В іншому ж підійде будь-який вид спорту - футбол, заняття на тренажерах, катання на велосипеді або роликах.
3
Пийте якомога більше рідини. Від алкоголю, кави чи міцного чаю, а також синтетичних газованих напоїв слід відмовитися. Найкраще вживати звичайну або мінеральну воду в необмежених кількостях. Навесні можна пити березовий сік, влітку - поласувати кавуном. Це допоможе вашому організму скоріше розпрощатися з надійшли в нього наркотиком.
4
Баня і сауна сприяють виділенню поту і, отже, виведенню канабіноїдів. Під час перебування в парильні слід також вживати якомога більше рідини - води або трав'яного чаю, але ні в якому разі не алкоголь.
5
Бажано деякий час дотримуватися дієти, яка активізує роботу видільних систем. Вибирайте страви, що містять багато клітковини і мало жирів. Допустимо їсти нежирні сорти м'яса, білу рибу, макарони, каші, рис, хліб грубого помелу, свіжі овочі та овочеві супи, горіхи і боби.
6
У деяких випадках, наприклад, при передозуванні потрібне негайне виведення канабіноїдів з організму. Ця процедура відбувається в лікарні під наглядом лікаря. Для цього використовують лікарські препарати, плазмоферез, крапельниці.