Як змусити себе вчити квитки.

Підготовка до іспиту може стати нескладним і навіть цілком цікавою справою, якщо правильно мотивувати себе, скласти план занять. Причому не менш важливо налаштуватися на позитивний лад, якого так не вистачає тим, хто дивиться на гору підручників, смакуючи самі нудні годинник у своєму житті.
Інструкція
1
У першу чергу, вам необхідно мотивувати себе, знайти мета, заради якої ви готові присвятити кілька годин життя вивченню квитків. Ідеальний мотив для навчання - бажання отримати нові знання. Цей мотив виникає тільки в тому випадку, якщо предмет цікавий вам. Інтерес виникає до того, що нам близьке, в чому ми хочемо розібратися, що будемо застосовувати на практиці. Часто інтерес відсутня до того предмету, який не зрозумілий, в цьому випадку необхідно почати не з квитків, а з самих азів, розібратися в основних поняттях, можливо, з появою першого розуміння, виникне і бажання дізнатися щось ще.
2
Квитки краще вчити не підряд, а з тих тем, які вам цікавіше. Спробуйте читати не тільки підручник, де матеріал може бути викладений занадто сухо, але й науково-популярну літературу з цього предмету або спогади людей, які присвятили себе відповідної науці, це відкриє для вас нові грані досліджуваного матеріалу.
3
Спробуйте застосувати до себе мотиви покарання і заохочення. Уявіть, як вас виганяють з інституту, всього лише через те, що вам ліньки витратити кілька годин на день на навчання. Пообіцяйте собі, що за кожен вчинений квиток ви будете якось нагороджувати себе.
4
Обов'язково складіть докладний план підготовки до іспиту. Це дуже дієва методика. По-перше, викреслювання виконаних пунктів плану дуже приємний з психологічної точки зору момент, він може стати відмінним мотивом для навчання. По-друге, розпланована завдання ділиться на безліч дрібних підзадач, виконання кожної з яких не здається складною справою, а от коли ви дивитеся на весь обсяг роботи цілком, у вас можуть опуститися руки.
5
Психологи з'ясували, що людина тим охочіше виконує роботу, чим ближче термін її завершення, тобто коли ви бачите, що ваше завдання полягає у вивченні всього одного квитка протягом години, вам буде легко виконати це прямо зараз. Але коли ви дивитеся відразу на 30 квитків, які необхідно вивчити за два тижні, термін завершення справи буде здаватися таким великим, що ви захочете відкласти початок роботи.
6
Для деяких людей хорошою мотивацією буде азарт, ви можете змагатися самі з собою, наприклад, чи зможете ви вивчити квитків більше, ніж вивчили вчора. Буде добре, якщо ви знайдете компаньйона, який буде готовий змагатися з вами.
7
Зазвичай підготовка до іспитів - процес, що проходить на самоті, але деяким легше вчитися в групі, а хтось легко запам'ятовує інформацію, коли переказує її іншим. Якщо це ваш випадок, постарайтеся знайти собі компанію для підготовки до іспиту.