Як в Однокласниках зробити подарунок.

Соціальні мережі так щільно увійшли в наше життя не тільки тому, що дозволяють спілкуватися з друзями та близькими на відстані, але ще й тому, що дають можливість порадувати їх несподіваним подарунком.
Вам знадобиться
  • - cотовий телефон;
  • - банківська карта;
  • - грошові кошти на карті;
  • - онлайн-гроші.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити для того, щоб подарувати подарунок у соціальній мережі «Однокласники» - це вибрати того, кому цей подарунок повинен призначатися. Натискаючи на його фотографію, ви переміститеся на його сторінку. У лівій частині екрана, під фотографією, знайдіть рядок «зробити подарунок" і клацніть на ній мишкою один раз.
2
Відкриється сторінка з вибором подарунків. Знайти необхідний подарунок можна, здійснивши пошук за словом, або вибравши із запропонованих категорій. Сайт пропонує наступні категорії: актуальні - подарунки до поточних свят; живі - анімовані картинки; нові й популярні.
3
Коли ви вибрали подарунок, клацніть мишкою по ньому один раз - далі, якщо на вашому рахунку є гроші (валютою соціальної мережі «Однокласники» є ОК), система відразу запропонує ввести повідомлення для одержувача подарунка. Також подарунок можна зробити анонімно, поставивши галочку в пункті «Приватний подарунок». Натисніть кнопку «Подарувати». Ваш подарунок відправлений адресату. З моменту, коли він його прийме, подарунок буде відбиватися біля його фотографії протягом 7 днів.
4
Якщо ж вас рахунок порожній, або сума на ньому менше вартості обраного подарунка, система запропонує вам поповнити рахунок. Для цього після натискання на кнопку «Подарувати», натисніть кнопку «Оплата». Це можливо зробити через телефон, відправивши платну смс на вказаний номер, через термінал, банківською картою і через електронні платіжні системи.
5
Найменш вигідний курс пропонується при оплаті через відправку платного SMS - 1 смс обійдеться вам в 50 рублів і принесе 30 ОК на рахунок. По курсу 20 рублів за 20 ОК можна оплатити в терміналі, де слід вибрати вкладку «Однокласники» і ввести логін, який ви вводите для входу в дану соціальну мережу. За аналогічним курсом можна поповнити рахунок банківською картою, ввівши її реквізити у відповідні поля.
6
Найбільш вигідний курс пропонується при поповненні рахунку користувача в мережі «Однокласники» за допомогою електронної платіжної системи Деньги@Mail.ru - 20 ОК за 18 рублів. Також можна скористатися електронними системами QIWI, Webmoney, PayPal і Xsolla, проте їх курс становить 20 ОК за 20 рублів.
Зверніть увагу
Якщо у користувача одночасно діють декілька подарунків, то вони демонструються по черзі, перемикаючись з інтервалом в декілька секунд.