Як роблять татуаж.

Якщо ваші губи мають нечіткий контур, а брови зливаються з шкірою, подумайте про можливість татуажу, або перманентного макіяжу. За допомогою найтоншої голки під шкіру вводяться фарбувальні пігменти. Вони можуть позначити контури повік або губ, імітувати волоски брів. Однак у цієї процедури є і протипоказання - перш ніж звертатися до фахівця з татуажу, варто уважно ознайомитися з ними.
Інструкція
1
Татуаж, або перманентним макіяжем, називають підшкірне введення рослинних або неорганічних фарбувальних пігментів. З їх допомогою можна намалювати контури губ або століття, імітувати волоски брів, зображати мушки і навіть повністю зафарбовувати ділянки шкіри. Ця процедура вимагає ретельності і акуратності - спеціальним приладом з тонкою голкою лікар-косметолог вводить фарбу на потрібну глибину. На обробку контурів повік може піти 2-3 години, на малювання маленької мушки - близько півгодини. Глибина введення голки залежить від пігменту та області, на яку наноситься фарба.
2
Перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем. Є цілий ряд протипоказань для татуажу. Серед них цукровий діабет, бронхіальна астма, різні шкірні захворювання. Протипоказанням стане і схильність до утворення колоїдних рубців або алергічні реакції на барвники.
3
Вирішіть, який варіант макіяжу вам необхідний. Намальований контур верхніх повік створить ефект завжди нафарбованих очей. Ви можете підвести і нижні повіки, але такий макіяж візуально зменшує очі. Татуаж губ допоможе позначити контур рота і навіть злегка виправити його форму. Якщо ваші губи занадто бліді, можна нанести фарбу на всю їх поверхню - такий варіант буде виглядати більш природно. За допомогою татуажу можна приховати невеликі рубці або плями на шкірі, а також намалювати на обличчі витончену мушку.
4
Після вибору малюнка лікар-косметолог завдає його на обличчя олівцем. Процедура татуажу досить болюча і робиться під місцевим знеболенням. Врахуйте, що повністю зняти неприємні відчуття не вийде - їх інтенсивність залежить від вашої чутливості. Обраний малюнок наколюється спеціальним приладом з тонкою голкою.
5
Безпосередньо після процедури намальований контур виглядає дуже яскравим - багатьох пацієнтів це бентежить. Однак через деякий час він блідне, стаючи більш природним. Кілька днів після перманентного макіяжу на місці його нанесення тримається корочка - її ні в кому разі не можна видаляти. Дочекайтеся, поки вона повністю не висохне і не відвалиться сама. Не мочіть особа і не наносите на нього косметику. Варто уникати і прямих сонячних променів, вони можуть викликати роздратування шкіри.
Зверніть увагу
Перманентний макіяж тримається близько трьох років. Коли він сполотніє, контури можна освіжити, повторивши процедуру. Видалити обридлий татуаж можна за допомогою лазера. Врахуйте, що контури губ прибрати складніше - це пов'язано з кольором барвника і глибиною його нанесення.